با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران:

نمایشگاه بین المللی سیستم های روشنایی ال ای دی آغاز به کار کرد

مدیر اجرای نمایشگاه بین اللملی سیستم های روشنایی از برگزاری این نمایشگاه با همکاری زیباسازی شهر تهران وشرکت پارس رستاک خبرداد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، محمد حاج ملا علی کنی، گفت: این نمایشگاه برای اولین بار با حضور ۲۵شرکت خارجی و۵شرکت ایرانی در محل برگزاری نمایشگاه های تخصصی شهرداری آغاز به کار کرد.
او با بیان اینکه نمایشگاه در سطح بین اللملی است، ادامه داد: این نمایشگاه با هدف معرفی محصولات روشنایی کم مصرف روز دنیا و تجهیزات شهری برای مدیریت هرچه بهتر شهری در حال برگزاری است .
به گفته ملاعلی کنی نمایشگاه از ۲۷ابان آغاز و تا ۲۹ آبان ماه ادامه دارد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه