‍ ‍ نورافشانی ۱۴ نقطه از شهر تهران به مناسبت نیمه شعبان

همزمان با میلاد با سعادت حضرت امام عصر (عج)، ۱۴ نقطه از شهر تهران نورافشانی می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، با توجه به فرارسیدن اعیاد شعبانیه این سازمان علاوه برآذین بندی و اکران طرح های فرهنگی، نورافشانی سطح شهر را در دستور کار خود قرار داده است.

از آنجا که یکی از اعیاد مهم مذهبی در کشور میلاد امام عصر (عج) است به همین دلیل با برگزاری برنامه ویژه در میدان آیینی امام حسین (ع) - میدان نماز شهرری - باغ موزه قصر- میدان ونک- میدان ولی عصر(عج) - بوستان قیطریه - میدان هفت تیر - میدان صادقیه - دریاچه خلیج فارس- محوطه میدان آزادی- برج میلاد و میدان انقلاب، میدان شهید تهرانی مقدم ( کاج) و میدان جمهوری نورافشانی انجام می شود.

گفتنی است مراسم نورافشانی شامگاه چهارشنبه ۲۰ فروردین ساعت ۲۱ برگزار می شود.

از اقدامات دیگر این سازمان به همین مناسبت می توان به اجراى المانهاى نورى نوشتارى با تکنیک لیزر افکتیو در برج میلاد ، شامگاه چهارشنبه بیستم فروردین از ساعت ٢٠:٣٠ الى ٢٢:٣٠_ میدان انقلاب، شامگاه چهارشنبه بیستم فروردین از ساعت : ٢٠:٣٠ الى ٢٢:٣٠ و میدان صادقیه، شامگاه پنجشنبه بیست و یکم فروردین از ساعت ٢٠:٣٠ الى ٢٢:٣٠ اشاره کرد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مولفان : سید رضا مرتضایی، مهدی اصل فلاح سال چاپ: ۱۳۹2 تدوین کتاب فوق، با هدف نگاهی طراحانه به عناصر سازنده سیما و منظر شهـری، صورت پذیرفتـه است و با توجـه به سرفصل های اصلـی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه