از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام شد؛

فراخوان عمومی شناسایی طراحان و مجریان ویدیومپینگ

سازمان زیباسازی شهر تهران با اعلام فراخوانی قصد دارد تا طراحان و مجریان برنامه های ویدیومپینگ برای ساخت، تولید و نمایش محتوا را شناسایی کند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ به مناسبت نوروز 1399 سازمان زیباسازی شهر تهران قصد دارد تا با اعلام فراخوانی طراحان و مجریان برنامه های ویدیومپینگ برای ساخت، تولید و نمایش محتوا را شناسایی کند.
بر همین اساس؛ علاقه مندان به همکاری در این زمینه می توانند حداکثر تا روز سه‌شنبه 13 اسفند نسبت به ارسال مدارک و مستندات خود معاونت فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی در این فراخوان شرکت کنند.
این گزارش می افزاید، محل های مورد نظر برای اجرای برنامه ویدیومپینگ جداره ضلع شمال غربی میدان انقلاب، بدنه برج آزادی و ساختمان تئاتر شهر در نظر گرفته شده است.
متقاضیان شرکت در این فراخوان باید حداقل یک قرارداد یا دستورکار اجرای ویدیومپینگ همراه داشته و نسبت به ارائه چند نمونه محتوای ساخته شده مربوط به سوابق قبلی خود و همچنین پیشنهاد پروپوزال اولیه اجرای کار اقدام کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • هدف از طراحی شهری و مبلمان آن ایجاد محیطی خلاق و بالنده برای مردمی است که در آن زندگی می کنند. محیطی با گوناگونی بسیار، زمینه خلاقیت افراد جامعه را فراهم می کند و زمینه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه