سی و نهمین جلسه کارگروه طراحی شهری سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار شد

سی و نهمین جلسه کارگروه طراحی شهری سازمان زیباسازی با موضوع بررسی پروژه خیابان ولیعصر با حضور مدیران سازمان زیباسازی و مشاوران اجرای پروژه در محل سازمان زیباسازی برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ دکتر یاسرجعفری معاون فنی و طراحی شهری این سازمان دراین جلسه با اشاره به هدف برگزاری جلسه گفت: این جلسه تشکیل شده تا ابهاماتی که در خصوص طرح های هر دو مشاور وجود دارد مورد بررسی قرار گیرد و نهایتاً موضوعاتی که در خصوص مصوبات لازم برای خیابان ولیعصر است را اخذ و بعد آن را اجرایی کنیم.
وی ادامه داد: این جلسه تشکیل شد تا هر آنچه در حوزه کارشناسی، جابجایی اسناد و تکمیل خلاءها نیاز است، جمع‌بندی و به همگام‌سازی برسیم و خلاءها را پر کنیم تا بتوانیم زودتر مصوبات اولیه را آماده کنیم.
گفتنی است در ادامه این نشست مشاوران اجرای طرح ساماندهی محور ولیعصر به مشکلات موجود در این پروژه پرداخته و مدیران حاضر در نشست نظرات خود را در این زمینه ارائه کردند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:زیباسازی و منظر شهری (مقالات و آراء نشست¬های تخصصی)- زمستان 1389 ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد نوبتو سال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه