دوره تخصصی «مبلمان شهری» و «نورپردازی شهری» برگزار می شود

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، گفت: نخستین دوره تخصصی آموزش پیمانکاران «مبلمان شهری» و «نورپردازی شهری» از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر برزین ضرغامی با اعلام این خبر ادامه داد: دوره تخصصی آموزش پیمانکاران «مبلمان شهری» و «نورپردازی شهری» از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران و با مشارکت موسسه آموزش عالی علمی-کاربردی شهرداری تهران در مرکز آموزش علمی- کاربردی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار می شود.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه، زمان ثبت نام این دوره تخصصی از یکم دی ماه سال جاری است و زمان برگزاری این دوره های تخصصی 28 و 30 دی ماه است، افزود: بر اساس ضرورت انتقال دانش فنی و همچنین اعمال سیاست‌های سازمان زیباسازی در موضوعات اجرایی و پیمانکاری از جمله «مبلمان شهری» و «نورپردازی شهری» این دوره های آموزشی انجام می شود که مرکز علمی کاربردی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی مجری آنها خواهد بود.
وی همچنین گفت: اساتید مجرب دانشگاهی مورد تأیید سازمان زیباسازی ازجمله دکتر پیمان پلیه چیها، مهندس محمدعلی عباسی و مهندس رضا لاهیجی این دوره ها را تدریس می کنند که بر اساس تصمیم سازمان زیباسازی شهر تهران شرکت کنندگان در این دوره ها از امتیاز قابل توجهی در رتبه بندی شرکت پیمانکاری و نیز اولویت در مناقصات پروژه ها بهره مند می شوند.
محل ثبت نام این دوره های تخصصی تهران، میدان ولیعصر، خیابان کریمخان زند، جنب پارک بهجت آباد، پلاک 195 است. همچنین علاقه مندان می توانند با شماره  09374990500-88898945 تماس بگیرند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1391 مباحث کتاب: در این کتاب سعی شده تا به معرفی چشم انداز، سیاست و اقدامات شهرهای…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه