از سوی سازمان زیباسازی شهرداری تهران صورت می‌گیرد؛

اکران‌های لیزری در شب میلاد حضرت محمد(ص)

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته امشب در میدان انقلاب با استفاده از لیزر احادیث و اشعار مربوط به تولد حضرت محمد(ص) اکران خواهد شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر برزین ضرغامی با بیان این مطلب اضافه کرد: پنجشنبه 23 آبان هم مراسم نورافشانی در 14 نقطه تهران از جمله میدان آزادی و برج میلاد نیز انجام خواهد شد.
وی تاکید کرد: میدان انقلاب محل گذر است اما با این وجود مردم برای تماشای برنامه لیزر حتی به صورت عبوری اشتیاق نشان می‌دهند، برخی سلفی می‌گیرند و در واقع می‌توان گفت فضای شادی بوجود می‌آید.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران افزود:
در مناسبت های مختلف سال به فراخور حال برنامه نور پردازی ونورافشانی داشته ایم وتلاش میکنیم این برنامه در مناسبت های آتی نیز به صورت مستمر تداوم یابد چراکه هم جنبه گرامیداشت دارد و هم جنبه یادآوری و تبلیغ مذهبی است تا مردمی‌که درگیر موضوعات اجتماعی هستند از این مراسم‌ها غافل نشوند.
وی یادآور شد: تمام برنامه‌های نورپردازی متناسب با ایام جاری کشور برگزار خواهد شد و با توجه به استقبال مردم این برنامه ادامه خواهد یافت.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ارتباط دانش شهرسازی و مفهوم زندگی شبانه شهری، موضوع جدیدی را در شهرها شکل میدهد که از آن به عنوان «منظر شبانه شهری» یاد میشود. مفهومی نسبتاً جدید که چند سالی است در طراحی، مدیریت…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه