رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ:

ایجاد نمای بصری مناسب می‌تواند به مردم آرامش دهد

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: ارتباط پلیس با شهرداری بسیار خوب و سازنده است و این روند می‌تواند تاثیر بیشتری در مردم بگذارد چراکه با فضای بهتری روبرو می‌شوند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سردار لطفی در حاشیه مراسم رونمایی از سردرب بازآفرینی شده آگاهی با بیان این مطلب افزود: سردرب آگاهی بنای تاریخی است و هویت خاصی را هم می‌تواند به منطقه بدهد.
وی ادامه داد: زمانیکه این موضوع را مطرح کردیم یک کار هفت ماهه ای صورت گرفت و توانستند این سردرب را ترمیم کنند. این اتفاق می‌تواند نمای بصری خوبی را برای مردم ایجاد کرده و موجبات آرامش بصری شهروندانی را که روزانه به این پلیس مراجعه دارند، فراهم کند.
سردار لطفی اضافه کرد: بناهای دیگری هم در این مجموعه وجود دارد و واقعا پلیس تخصص ترمیم و نگهداری بناهای تاریخی را ندارد و پیشنهاد ما به مدیران شهری این بود که به شرط استفاده مردم از این بناها به صورت چند منظوره بتوانیم این بناها را به بهره برداری برسانیم. البته در این زمینه هم از سوی مدیران شهری قول مساعد داده شده است.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: این اقدامات در بهبود نمای بصری مردم، صد در صد می‌تواند تاثیر مثبت داشته باشد، از طرفی ارتباط پلیس با شهرداری بسیار خوب و سازنده است و این روند می‌تواند تاثیر بیشتری در مردم بگذارد چراکه با فضای بهتری روبرو می‌شوند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه کتاب های آموزش عمومی زیباسازی شهری ناشر: موسسه نشر شهر تهیه شده در معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران شمارگان: 3000 نسخه نوبت و سال انتشار: چاپ اول 1391…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه