آلودگی های بصری بر روح و روان شهروندان تاثیر دارد / بررسی دقیق مشکلات شهر از سوی ناظران می تواند آلودگی های بصری را کاهش دهد

معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران، گفت: اگر ناظران ادارات زیباسازی مناطق 22 گانه به صورت دقیق مشکلات شهر را بررسی کنند می توانیم شاهد کاهش آلودگی های بصری در سطح پایتخت باشیم.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ لاله کاظمی در مراسم جلسه توجیهی ناظرین مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه ناظران باید با نگاه دلسوزانه معضلات شهر را بررسی کنند، گفت: اگر ناظران هر منطقه به صورت دقیق مشکلات و معضلات را بررسی کنند بدون شک می توان در راستای مرتفع کردن آنها گام های خوبی برداشت.
وی افزود: اگر ناظران به صورت دقیق مشکلات شهر را بررسی کنند می توانیم شاهد کاهش آلودگی های بصری در سطح پایتخت باشیم. ناظران می توانند با خلاقیت و عملکرد مناسب در منطقه به ما نیز ایده های خوب ارائه دهند.
معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران در ادامه با تاکید بر اینکه کاهش آلودگی های بصری بر روح و روان شهروندان تاثیر دارد، گفت: ناظران ادارات زیباسازی مناطق 22 گانه باید نگاه متفاوت تری نسبت به معضلات شهر داشته باشند تا بتوانند به سمت بهتر و زیباتر شدن شهر اقداماتی انجام دهند.
کاظمی یادآور شد: عملکرد خوب ناظران و کارشناسان می تواند اتفاقات خوب و ماندگاری را برای شهر تهران رقم بزند. دغدغه ناظران باید ارتقاء نیروی انسانی مناسب باشد.
وی با بیان اینکه شاهد آشفتگی و اغتشاشات بصری در سطح شهر هستیم، تصریح کرد: با برنامه ریزی و شناسایی دقیق نقاط پر مخاطره شهر می توانیم اقدامات مناسبی در راستای کاهش آنها انجام دهیم.
گفتنی است؛ لاله کاظمی در پایان مراسم از خانم حسین پور به عنوان کارشناس، یونس خسروی نیا ناظر منطقه یک و محمود قدرتی ناظر منطقه 19 که در حوزه عملکرد وخلاقیت اقدامات خوبی انجام داده بودند قدردانی کرد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • سازمان زیباسازی شهر تهران به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کتاب " تهران تا انتها حضور" را منتشر کرد. موضوع راهپیمایی هایی که به مناسبت انقلاب اسلامی ایران در تهران انجام شده است در کتاب…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه