به همت سازمان زیباسازی شهر تهران،

سومین کارگاه مرزبندی مفهومی فرهنگ و هنر با حضور مدیران شهری برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سومین کارگاه مرزبندی مفهومی فرهنگ و هنر در پهنه فرهنگی، هنری رودکی با موضوع گزارش مدیران از برنامه ها و اقدامات انجام شده در این پهنه برگزار می‌شود.‌ مهندس عبدالرضا گلپایگانی" معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران" ، دکتر برزین ضرغامی" مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران"، دکتر نصرالله آبادیان" شهردار منطقه 11"، مهندس علیرضا آقایی "مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی" و مهندس علی اکبر موسوی" مدیرعامل مهندسان مشاورخودآوند" میهمان این نشست بوده و سخنرانی خواهند کرد.
علاوه بر مدیران شهری، معماران، شهرسازان، دانشجویان رشته‌های معماری و شهرسازی و همچنین جمعی از اهالی حوزه هنر و فرهنگ و مسوولان سازمان زیباسازی میهمان این کارگاه خواهند بود تا درباره بهترین راهکارهای اجرای پروژه‌های فرهنگی و هنری در شهر تهران به ویژه در پهنه فرهنگی و هنری رودکی به بحث و تبادل نظر بپردازند.

گفتنی است، در نخستین جلسه از این جلسات، مهندس محمد بهشتی رئیس پیشین سازمان میراث فرهنگی، دکتر برزین ضرغامی ‌مدیرعامل سازمان زیباسازی، حسین علیزاده موزیسین، دکتر حسین ایمانی جاجرمی جامعه شناس، ناصر فکوهی جامعه شناس و رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون از چرایی و ضرورت ایجاد فضاهای فرهنگی و هنری به ویژه پهنه رودکی گفتند.

در دومین جلسه از کارگاه مرزبندی مفهومی فرهنگ و هنر، اساتیدی همچون لوریس چکناواریان، ایرج راد و باوند بهپور به عنوان سخنران حضور داشته و سخنرانی کردند.
سومین کارگاه جلسه از کارگاه مرزبندی مفهومی فرهنگ و هنر، روز چهارشنبه 9 مردادماه ساعت 17 در سالن فرهنگ واقع در خیابان حافظ، بعد از خیابان انقلاب پلاک 351 برگزار خواهد شد.
حضور برای علاقه مندان آزاد بوده و دوستداران موضوع پهنه رودکی می توانند از ساعت 17 در این نشست حضور داشته باشند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: گرافیتی- رویکردی انتقادی نویسنده: مسعود کوثری ناشر: دریچه نو تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت: 120.000 ریال نوبت و…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه