در نشست هم اندیشی جشنواره دایره خلاق مطرح شد:

برای رسیدن به هدف سازوکار جشنواره باید تغییر کند

سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای تامین اهداف کلانشهر تهران بزرگ با رویکرد تعامل و مشارکت شهروندان و تشویق و ترغیب طراحان، هنرمندان و متخصصان حوزه مبلمان شهری و به‌کارگیری ایده‌های نو، جشنواره ملی طراحی مبلمان شهری (دایره خلاق) را برای چهارمین سال متوالی برگزار می‌کند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر یاسر جعفری معاون فنی و طرح‌های شهری سازمان زیباسازی شهر تهران در ابتدای این جلسه، گفت: طرح‌های برگزیده‌ای که در جشنواره‌های گذشته به نتیجه رسید در زمانی نزدیک تکثیر و در نیمه دوم سال متناسب با تعریفی که صورت گرفته در پهنه رودکی استفاده خواهد شد.
وی ادامه داد: فکر می‌کنم قبل از اینکه اقدامات برگزاری جشنواره امسال صورت بگیرد کارهای سال قبل نصب شده و این اتفاقی امیدوارکننده خواهد بود و به نظرم این کار برای شرکت کنندگان مشوق است.
جعفری افزود: نگاه ما این است که بتوانیم نظرات جدید را بشنویم و اشتباهات و خطاهای موجود را تا جایی که امکان داشته باشد آسیب شناسی کنیم و در نهایت با پیشنهادهای جدیدی که بتواند روند برگزاری و مسابقه را تغییر، نتیجه بهتری را به دست بیاوریم.
معاون فنی و طرح‌های شهری سازمان زیباسازی شهر تصریح کرد: فکر می‌کنم الان در نقطه‌ای هستیم که کمترین فاصله بین ایده و اجرا را داریم. الان این فرصت هست تا مسیری را انتخاب و در آن حرکت کنیم که خیلی سریع به نتیجه برسیم و اثر آن را در شهر و عرصه‌های عمومی‌ببینیم و باید از این ظرفیت به درستی استفاده کنیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه