جدی گرفتن آموزش نکته مثبت جشنواره دایره خلاق

در نشست هم اندیشی چهارمین جشنواره ملی دایره خلاق دکتر چوپانکاره طراح صنعتی، گفت: کارهای خوبی در دورهای قبلی انجام شده است و گستردگی مکانی شرکت کنندگان بریا شرکت در این جشنواره که به صورت ملی برگزار می شود، باعث خوشحالی است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر چوپانکاره با بیان این مطلب افزود: قبلا تمرکز شرکت کنندگان در تهران بود اما آمارها نشان می‌دهد که مواردی هم از دیگر نقاط کشور و حتی خارج از کشور در این جشنواره شرکت کرده بودند. این موضوعی امیدوارکننده است تا بتوانیم گستره کار را افزایش دهیم.
وی ادامه داد: نقطه مثبت جشنواره دایره خلاق این است که روند صعودی که آثار داشته‌اند در حال به بار نشستن است ولی هنوز اجرایی شدن کارها را در سطح شهر ندیدم. در واقع گرفتن بازخوردهایی که هدف ما بوده مسکوت مانده است.
وی تصریح کرد: هدف این بود که این مجموعه‌ها ساخته و در شهر به صورت پایلوت نصب شود تا با دریافت بازخوردها بتوانیم روی بهینه سازی این آثار کار کنیم به همین جهت باید بیشتر در این زمینه کار شود.
این طراح صنعتی اضافه کرد: جدی گرفته شدن بحث آموزش یکی دیگر از نقاط مثبت دوره چهارم جشنواره است. ما در دوره‌های قبل خیلی با شرکت کننده ارتباط نداشتیم اما حالا گام‌ها به جلوتر رفته و از یک مسابقه صرف به فرهنگ سازی رسیدیم که این اتفاق خوبی است و شاید به طور کلی هدف اصلی هم همین باشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مقدمه:فعالیتها و سرگرمیهای عصرگاهی و شبانه برای مدتهای مدید از ویژگیهای مقاصد گردشگری، و به عنوان عنصری اصلی در اقتصادِ تجربه 2رویدادها، اجراهای زنده هنری و تجمعهای اجتماعی در اطراف کافهها، رستورانها و سایر مکانها…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه