نشست هم اندیشی چهارمین جشنواره دایره خلاق برگزار شد

سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای تامین اهداف کلانشهر تهران بزرگ با رویکرد تعامل و مشارکت شهروندان و تشویق و ترغیب طراحان، هنرمندان و متخصصان حوزه مبلمان شهری و بکارگیری ایده های نو، جشنواره ملی طراحی مبلمان شهری (دایره خلاق) را برای چهارمین سال متوالی برگزار می کند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این جشنواره در سه بخش مسابقه، نشست های علمی و کارگاه های آموزشی و نمایشگاه جانبی از آثار، برگزار خواهد شد.
توجه به مبانی و الگوهای موجود در فرهنگ و هویت ایرانی- اسلامی، افزایش حس تعلق شهروندان به شهر، ترویج مشارکت شهروندی و خلق فضای تعاملی شهروندان با عناصر مبلمان شهری، توجه به شکوفایی خلاقیت، به آوری و کشف استعدادهای خلاق در طراحی مبلمان شهری،
توجه به تحقق آرمان های شهر پایدار، سالم و شهر انسان مدار، ایجاد نگاه ویژه در طراحی مبلمان شهری به شهروندان کم توان جسمی و کودکان از جمله اهداف این جشنواره عنوان شده است.
این جشنواره با موضوع و رویکرد محوری طراحی عناصر مبلمان شهری برای پهنه فرهنگ و هنر رودکی برگزار خواهد شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • خیابان ایران‌زمین، بلوار اندرزگو، کمی بالاتر از میدان کاج و چند جای دیگر. ماجرا ساده بود: انتخاب یک مسیر مشخص،چرخیدن چندباره به دور همان مسیر در میان انبوه ماشین‌هایی که به همین منظور آمده بودند.…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه