به همت سازمان زیباسازی شهر تهران،

دومین کارگاه مرزبندی مفهومی فرهنگ و هنر برگزار می‌شود

دومین کارگاه مرزبندی مفهومی فرهنگ و هنر در پهنه فرهنگی، هنری رودکی برگزار می‌شود.‌
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، در این کارگاه برخی مدیران شهری، بازیگران و همچنین فعالان حوزه فرهنگ و هنر شهر تهران حضور خواهند داشت.
در این کارگاه موضوعات مختلفی از جمله تاثیرات و ملزومات پهنه رودکی و چنین مکان هایی مورد بررسی قرار می‌گیرد و چالش و فرصت‌هایی که به واسطه این پهنه‌ها ممکن است برای شهر و شهروندان به وجود آید مورد بحث قرار می‌گیرد.
معماران، شهرسازان، دانشجویان رشته‌های معماری و شهرسازی و همچنین جمعی از اهالی حوزه هنر و فرهنگ و مسوولان سازمان زیباسازی مهمان این کارگاه خواهند بود تا درباره بهترین راهکارهای اجرای پروژه‌های فرهنگی و هنری در شهر تهران به ویژه در پهنه فرهنگی و هنری رودکی به بحث و تبادل نظر بپردازند.
در نخستین جلسه از این جلسات، مهندس محمد بهشتی رئیس پیشین سازمان میراث فرهنگی، دکتر برزین ضرغامی ‌مدیرعامل سازمان زیباسازی، حسین علیزاده موزیسین، دکتر حسین ایمانی جاجرمی جامعه شناس، ناصر فکوهی جامعه شناس و رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون از چرایی و ضرورت ایجاد فضاهای فرهنگی و هنری به ویژه پهنه رودکی گفتند.
در دومین جلسه از کارگاه مرزبندی مفهومی فرهنگ و هنر، اساتیدی همچون لوریس چکناواریان، ایرج راد، مصطفی کاظمی و باوند بهپور به عنوان سخنران حضور خواهند داشت. این کارگاه روز چهارشنبه 26 تیرماه ساعت 15 در سالن رودکی برگزار خواهد شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه