دکتر برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خبرداد:

کتابچه"الگوها و طرح‌های مصوب مبلمان شهری سال 1398" تهیه و تدوین شد

دکتر برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از تهیه و تدوین "الگوها و طرح‌های مصوب مبلمان شهری سال 1398" در قالب یک کتابچه خبر داد و گفت: این اقدام در راستای "اجرای نظام نامه ابلاغی سازمان مبنی بر ساخت و نصب مبلمان شهری و پارکی" انجام شده‌است.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر ضرغامی هدف از تهیه این کتابچه را ایجاد وحدت رویه و یکسان‌سازی اقدامات در زمینه اجرایی پروژه‌های مرتبط با مبلمان شهری دانست و ادامه‌داد: با تهیه این کتابچه فرایندهای جاری در مناطق 22 گانه شهر تهران با اهداف مورد نظر سازمان زیباسازی شهر تهران منطبق می‌شود.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تهیه و تنظیم الگوها و استانداردهای اجرایی یکپارچه را یکی از اهداف مهم سازمان دانست و افزود: این کتابچه در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی دایره خلاق رونمایی شد و در حال حاضر برروی آی پی مناطق 22گانه شهرداری قرار گرفته و دردسترس شهرداری مناطق است تا براساس آن در این حوزه عمل کنند.
به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران کتابچه " الگوها و طرح‌های مصوب مبلمان شهری" شامل کلیه طرح‌های سه بعدی و نقشه‌های اجرایی مبلمان‌های مورد تایید اداره مبلمان شهری سازمان است که در چهارگروه عمده تاریخی، عمومی، ویژه و سبز دسته‌بندی شده‌است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ارتباط دانش شهرسازی و مفهوم زندگی شبانه شهری، موضوع جدیدی را در شهرها شکل میدهد که از آن به عنوان «منظر شبانه شهری» یاد میشود. مفهومی نسبتاً جدید که چند سالی است در طراحی، مدیریت…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه