دکتر برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خبرداد:

کتابچه"الگوها و طرح‌های مصوب مبلمان شهری سال 1398" تهیه و تدوین شد

دکتر برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از تهیه و تدوین "الگوها و طرح‌های مصوب مبلمان شهری سال 1398" در قالب یک کتابچه خبر داد و گفت: این اقدام در راستای "اجرای نظام نامه ابلاغی سازمان مبنی بر ساخت و نصب مبلمان شهری و پارکی" انجام شده‌است.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر ضرغامی هدف از تهیه این کتابچه را ایجاد وحدت رویه و یکسان‌سازی اقدامات در زمینه اجرایی پروژه‌های مرتبط با مبلمان شهری دانست و ادامه‌داد: با تهیه این کتابچه فرایندهای جاری در مناطق 22 گانه شهر تهران با اهداف مورد نظر سازمان زیباسازی شهر تهران منطبق می‌شود.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تهیه و تنظیم الگوها و استانداردهای اجرایی یکپارچه را یکی از اهداف مهم سازمان دانست و افزود: این کتابچه در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی دایره خلاق رونمایی شد و در حال حاضر برروی آی پی مناطق 22گانه شهرداری قرار گرفته و دردسترس شهرداری مناطق است تا براساس آن در این حوزه عمل کنند.
به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران کتابچه " الگوها و طرح‌های مصوب مبلمان شهری" شامل کلیه طرح‌های سه بعدی و نقشه‌های اجرایی مبلمان‌های مورد تایید اداره مبلمان شهری سازمان است که در چهارگروه عمده تاریخی، عمومی، ویژه و سبز دسته‌بندی شده‌است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مترجم : علیرضا صدرمحمدی ناشر : انتشارات سیته تبلیغات محیطی در کشور ما دارای بیش از 100 سال سابقه است. تبلیغات بر روی دکه ها، سردر مغازه ها و بر روی تراموای اسبی ای که…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه