تئاتر نصر شناسنامه تئاتر دوره قدیم ایران است

کارشناس معاونت فنی طراحی شهری سازمان زیباسازی شهر تهران، در بازدید از تئاتر نصر گفت: تئاتر نصر، یادآور خاطرات بسیاری از افراد قدیمی‌ تهران و منتقل کننده تجربه فرهنگی هنری سالیان دور به نسل امروز است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین المل سازمان زیباسازی شهر تهران، افشین جوبه با بیان این مطلب افزود: ماهیت برنامه بازدید از تئاتر نصر، یادآوری خاطرات برای نسل گذشته و شناساندن این بنای قدیمی ‌به نسل جوان است.
وی با بیان اینکه تئاتر نصر می‌تواند به بازگشت ماهیت فرهنگی خیابان لاله زار کمک کند، گفت: مرمت و بازسازی این بنا، راه‌گشای بازسازی سایر مکان‌های فرهنگی، تئاترها و سینما‌های خیابان لاله زار است.
کارشناس معاونت فنی طراحی شهری سازمان زیبا سازی شهر تهران اظهارکرد: امیدواریم که خیابان لاله‌زار از حالت صنعتی خود خارج شده و به حالت فرهنگی پیشین خود بازگردد.
وی ادامه داد: مردم کشور ایران باید اماکنی مانند تئاتر نصر را بشناسند و از آن حمایت کنند.
جوبه در خصوص مرمت تئاتر نصر توسط سازمان زیباسازی شهرداری تهران توضیح داد: مطالعات مرمت تئاتر نصر در در حال انجام و تقریبا معایب و آسیب‌های وارد شده به بنا شناخته شده است. در حال حاضر منتظریم تا مشاور مرمت و بازسازی این بنا، راه حل‌های خود را ارائه کند تا به زودی وارد عمل شویم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

آمار و اطلاعات

نگارخانه