پروژه ساماندهی فلکه دوم ‌نیروی هوایی مشکلی برای مردم ایجاد نمی کند/ پروژه به صورت فاز بندی اجرایی می شود

رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به اجرای پروژه ساماندهی فلکه دوم نیروی هوایی گفت: با اجرای این‌ پروژه مشکلی برای مردم‌ منطقه ایجاد نمی شود و با حمایت ویژه مدیریت سازمان زیباسازی پروژه به خوبی به بهره برداری خواهد رسید.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران مرتضی رحمان زاده در مراسم آغاز پروژه ساماندهی و ارتقاء کیفی فلکه دوم‌ نیروی هوایی با بیان اینکه این نیروی هوایی با فلکه دوم در این ‌منطقه شناخته شده است، گفت: فلکه دوم نیروی هوایی سال ۱۳۴۶ با ۲ هکتار احداث شد.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین آبنمای سطح شهر تهران در این فلکه است، افزود: منطقه ۱۳ فضای سبز ندارد به همین منظور این‌ فلکه به عنوان ‌پاتوق ناحیه دو محسوب می شود، از سه سال قبل جدیت موضوع بهسازی فلکه دوم شکل گرفت و بیش از ۱۲ جلسه در این خصوص با ذینفعان برگزار شد.

رحمان زاده با تاکید بر اینکه مردم این‌ منطقه مکان مناسبی برای تفریح ندارند، تصریح کرد: استقرار مردم در این فلکه است به همین دلیل از مدیریت سازمان زیباسازی درخواست کردم که پروژه برای به صورت فاز بندی اجرایی شود تا مردم بتوانند همزمان با اجرای پروژه از آن استفاده کنند.

شهردار منطقه ۱۳ گفت: با اجرای این‌ پروژه مشکلی برای مردم‌ منطقه ایجاد نمی شود و با حمایت ویژه مدیریت سازمان زیباسازی پروژه به خوبی به بهره برداری خواهد رسید.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه