احیای تئاتر نصر به احیای هویت اصلی خیابان لاله‌زار کمک می‌کند

یکی از بازدید کنندگان تئاتر نصر گفت: گرچه خیابان لاله‌زار تغییر هویت داده اما با بازسازی و احیای تمامی‌ بنا‌های فرهنگی و هنری این خیابان، می‌توان هویت اصلی آن را که هویتی فرهنگی و هنری است، احیا کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، علی حیاتی با بیان این مطلب اضافه کرد: دیدار دوباره تئاتر نصر، خاطرات دوران جوانی را برایم تداعی کرده است، امیدوارم که شهرداری و مسئولان پس از بازسازی و احیای تئاتر نصر، سایر مکان‌های فرهنگی و هنر این خیابان را هم باز سازی کند زیرا خیابان لاله‌زار خاطرات گذشته و هویت ملی ماست.
وی با بیان اینکه پایه و اساس هنرهای ایرانی در مکان‌هایی مانند تئاتر نصر بنا نهاده شده است، گفت: تئاتر امروز ما مدیون تئاتر نصر و هنرپیشه‌های آن است، گرچه خیابان لاله‌زار تغییر هویت داده اما با بازسازی و احیای تمامی ‌بنا‌های فرهنگی و هنری این خیابان، می‌توان هویت اصلی لاله‌زار که هویتی فرهنگی و هنری است را هم احیا کرد.
وی با تاکید بر اهمیت تبلیغ و اطلاع‌رسانی گفت: اگر اطلاع‌رسانی دست اندرکاران این مجموعه قوی‌تر بود، رویداد بازدید از تئاتر نصر با استقبال بیشتری روبرو می‌شد، امروز جوانان ایرانی باید این تئاتر را بشناسند تا فردا پس از بازسازی تئاتر نصر به آن سر بزنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1390 مباحث کتاب: رشد مباحث مربوط به پیاده روی و پیاده راه ها و توجه به عابر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه