زیباسازی توانایی احیای تئاتر نصر را دارد

یکی از کارمندان جهاد دانشگاهی در بازدید از تئاتر نصر گفت: اقدام سازمان زیباسازی برای احیای تئاتر نصر بسیار مهم و ارزشمند بوده و از توانایی لازم برای احیای این بنا برخوردار است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، محمدباقر جعفریان آزاد با بیان اینکه تئاتر نصر در ابتدا برای احیا در اختیار جهاد دانشگاهی بوده، افزود: جهاد دانشگاهی توانایی و بودجه لازم برای بازسازی و احیای تئاتر نصر را نداشت، روزی که این مجموعه به سازمان زیباسازی شهرداری تهران واگذار شد امیدی برای احیای آن نداشتیم اما با دیدن اقدامات صورت گرفته و عزمی‌که برای احیا وجود دارد بسیار خوشحال شدیم.
وی اظهارکرد: به شخصه خیلی از تاریخ تئاتر و سینما اطلاعات دقیقی ندارم اما می‌دانم که تاریخ تئاتر و سینمای ایران در این مجموعه شکل گرفته است، امیدواریم سازمان زیباسازی شهرداری تهران بتواند کار ترمیم و احیای آن را به خوبی و با قدرت انجام دهد.
جعفریان آزاد با اشاره به اینکه احیای تئاتر نصر اهمیت ویژه‌ای دارد، گفت: در هر صورت قشر سینما و تئاتر در صف اول مقدم مبارزه فرهنگی قرار دارند، به جرات می‌توان گفت پایه گذاری فرهنگ امروز ما در همین اتاق‌های تاریک و تودرتوی تئاتر نصر بوده و هر چه قدر درباره گذشته فرهنگی خود بدانیم در مواجهه فرهنگی می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.
این کارمندان جهاد دانشگاهی با بیان اینکه احیای تئاتر نصر احیای فرهنگی است که لازمه این سالن است، تصریح کرد: هر چند مراحل بازسازی و مرمت و احیا زمان بر است اما اگر سال‌ها هم طول بکشد اقدامی‌ارزشمند است و همین که سازمان زیباسازی برای اینکار اقدام کرده قابل احترام است.
وی اضافه کرد: با احیای تئاتر نصر فرهنگ در خیابان لاله‌زار هم ترمیم خواهد شد و امیدواریم حال و هوای آن به همان روزها برگردد که خواسته همه مردم است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1391 مباحث کتاب: تبلیغات نوعی ارتباطات است که سعی می شود تا بر مخاطب تاثیر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه