فرهنگ و هنر، مهمترین شاکله شهر است

یک موزیسین در بازدید از تئاتر نصر گفت: بازسازی تئاتر نصر اتفاق خوبی است و به نظرم حفظ و نگهداری هنر و فرهنگ مهمترین موضوع هر شهری است.
 

سردار سرمست با بیان این مطلب دلیل حضورش را در تئاتر نصر اینطور بیان کرد: شاید این موضوع سخیفی باشد اما از نواختن موسیقی در همه جا لذت می‌برم، بعد فهمیدم که در گذشته کسی در مقابل در سالن تئاتر می‌نشسته و برای جذب مردم به تئاتر موسیقی اجرا می‌کرده و من هم تصمیم گرفتم تا با دعوت مسوولان این نمایشگاه در مقابل گیشه ساز بزنم.
وی با اشاره به اهمیت احیای بافت‌های فرهنگی، ادامه داد: طبیعتا این موضوع بسیار مهمی‌است اما وضعیت تئاتر در کشور خوب نیست و قالب سیستم مدیریت تئاتر کم بهره شده است که این خوب نیست.
سرمست اضافه کرد: از بازسازی تئاتر نصر بسیار خوشحالم و امیدوارم مدیریت آن به دست کسانی اتفاق بیفتد که برای هنر ایران ارزش و احترام قائل هستند، افرادی که سابقه فعالیت تئاتر دارند و به نوعی پیشکسوت این هنر ارزشمند محسوب می‌شوند.
این موزیسین گفت: به نظرم حفظ آثار تاریخی و فرهنگی برای همه مهم است و هنر شاید مهمترین هویت هر شهری حتی از اقتصاد است و بازسازی چنین فضایی می‌تواند به فرهنگ شهر کمک کند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مقدمه:فعالیتها و سرگرمیهای عصرگاهی و شبانه برای مدتهای مدید از ویژگیهای مقاصد گردشگری، و به عنوان عنصری اصلی در اقتصادِ تجربه 2رویدادها، اجراهای زنده هنری و تجمعهای اجتماعی در اطراف کافهها، رستورانها و سایر مکانها…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه