شاهد ارتقاء کیفی در آثار هنرمندان بودیم/ دایره خلاق فرصت حضور افراد متخصص را به خوبی فراهم می کند

وحید چوپانکاره دبیر هیات داوران چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق گفت: در این دوره حرفه ای ها وارد صحنه مسابقه شده بودند به همین منظور ارتقاء کیفی را در کارها شاهد بودیم.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ وحید چوپانکاره با اشاره به برگزاری چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق (مبلمان شهری) گفت: امسال آثار این دوره جشنواره به نسبت گذشته متنوع تر بود.
وی با بیان اینکه کیفیت کارها در این دوره جشنواره به خوبی قابل مشاهده بود، افزود: امسال شاهد حضور شرکت کنندگان از رشته های مختلف بودیم. معتقدم حرفه ای ها وارد صحنه مسابقه شده بودند به همین منظور شاهد ارتقاء کیفی در کارها بودیم.
عضو هیات علمی دانشگاه تهران دانشکده طراحی صنعتی در ادامه با تاکید بر اینکه امسال پهنه رودکی یکی از مناطق فرهنگی و هنری شهر تهران مورد صحنه مسابقه قرار گرفت، تصریح کرد: این پهنه به دلیل ساختمان های آیکونی و پیچیدگی کاربردهای این منطقه تا حدودی مسئله برای شرکت کنندگان پیچیده تر شد اما در انتها طرح ها به گونه ای بودند که می شد روی تولید انبوه آن برنامه ریزی کرد.
چوپانکاره اضافه کرد: معتقدم این دوره جشنواره به خوبی برگزار شده به همین منظور امیداوریم که در دوره های بعد شاهد پیشرفته ترشدن جشنواره باشیم.
دبیر هیات داوران چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق با بیان اینکه شرکت کنندگان تا حدودی به اهداف کلانی که شورای سیاست گذاری این جشنواره در نظر داشت، نزدیک شده اند، تاکید کرد: در طرح ها تفاوت زیادی دیده نمی شود و آثار می توانند خواسته های افراد را پوشش دهند.
وی با اشاره اقدامات سازمان زیباسازی در راستای ارتقاء فرهنگ در شهر تهران گفت: اینکه سازمان زیباسازی شهر تهران مباحث مختلف را در سطح شهر تهران موضوع مسابقه می کند و خود را در معرض تست قرار می دهد و همچنین از متخصصان و افرادی که در حیطه های مختلف فرهنگی، هنری و علمی به منظور همکاری دعوت می کند نتیجه این کار کرامت انسان و شهروندان شهر است.
چوپانکاره تاکید کرد: شناخت و رفع نیازهای شهروندان جزو نکات مثبت جشنواره های مختلف است به همین منظور معتقدم هر روز به پاسخگویی در قبال خواسته های شهروندان نزدیک تر می شویم.
عضو هیات علمی دانشگاه تهران دانشکده طراحی صنعتی ادامه داد: اولین وظیفه یک سازمان دولتی این است که در امور مختلف شهر فعالیت داشته باشد.
وی با اشاره به آثار خلق شده از سوی هنرمندان گفت: زمانی که از میان آثار بهترین ها برگزیده می شوند باید در طرح ها به خواستگاه مردمی هم توجه شده باشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه