آثار ساخته شده در دایره خلاق باید آشفتگی بصری را کاهش دهد

جواد میرزایی شرکت‌کننده چهارمین دوره جشنواره ملی‌دایره‌خلاق (مبلمان شهری)، گفت: معتقدم هر اثری که ساخته می‌شود باید به آرام سازی بصری پهنه کمک کند و از آشفتگی که در محیط وجود دارد بکاهد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ جواد میرزایی در خصوص طرح ساخته شده خود برای چهارمین دوره جشنواره ملی‌دایره‌خلاق، گفت: بیشتر طرح هایم در خصوص طراحی خودرو است به همین دلیل فرم هایی که در اثرم به کار گرفته شده فرم های ساده و دارای انحنا است.
وی ادامه داد: تلاشی که در اثرم برای طراحی به کار گرفته شده این است که بتواند آرامش بصری را برای پهنه ایجاد کند. همچنین به دنبال این بودم که اثرم در پهنه از شلوغی بیش از حد جلوگیری کند.
میرزایی با بیان اینکه در طرحم از وجود عملکردهای اضافی و بیش از حد که معمولا کابر از آنها استفاده نمی کند، خودداری کردم، تصریح کرد: معتقدم هر اثری که ساخته می شود باید به آرام سازی بصری پهنه کمک کند و از آشفتگی که در محیط وجود دارد بکاهد.
به گفته شرکت کننده چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق(مبلمان شهری) بخشی از اثر طراحی مدرن است که به صورت مینیمال با یک سری از الگوهای سنتی ایران ترکیب شده است.
وی با اشاره به اینکه جشنواره دایره خلاق فرصت بسیار خوبی است تا هنرمندان بتوانند ایده هایی که در ذهن دارند را عملی کنند، گفت: هنرمندان در این جشنواره می توانند پیشرفت های بسیار خوبی داشته باشند و به سمت جلو حرکت کنند.
میرزایی با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی در راستای رفع نیاز شهروندان و ارتقاء فرهنگ عمومی، افزود: اقدامات سازمان زیباسازی در سطح شهر تهران با هیجان و ارزش های زیادی همراه است. بیشتر اقدامات این سازمان آرامش بصری را برای شهر و شهروندان به همراه دارد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه