همانند جشنواره دایره خلاق در کشور وجود ندارد

هادی نجفی‌نژاد شرکت کننده چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق(مبلمان شهری) گفت: این جشنواره رویکرد بسیار خوبی دارد اما هنوز نتوانسته به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند و با پیشرفت و رشد بیشتر همراه باشد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ هادی نجفی نژاد با اشاره به طرح ساخته شده خود برای چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق، گفت: ایده طراحی بر اساس یک فرمت مدولار است که قابلیت تکثیر داشته باشد و به راحتی بتواند به تولید انبوه برسد.
وی با بیان اینکه این اثر دارای قابلیت های زیادی است و می تواند کاربری های مختلفی را تامین کند، افزود: نشیمن های مختلفی می تواند به این اثر وصل شود. رویکردم از ساخت این مدل کار این بود که فضای تعاملی را ایجاد کنم به همین منظور فرمتی نشیمن هول یک رینگ است تا افراد مختلف بتوانند دور آن و یا رو به روی یکدیگر بنشینند و با یکدیگر بحث و گفتگو کنند.
نجفی نژاد ادامه داد: خود فرم مودول نیز با هویتی بصری پهنه رودکی همخوانی دارد و می تواند با محیط ارتباط برقرار کند.
شرکت کننده چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق(مبلمان شهری) با بیان اینکه این اثر یک نسخه بتنی و یک نسخه فلزی دارد، تصریح کرد: فرمت نسخه فلزی بسته به متریالی که وجود داشت، متفاوت شد.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره های مختلف از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران، گفت: این جشنواره رویکرد بسیار خوبی دارد اما هنوز نتوانسته به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند و با پیشرفت و رشد بیشتر همراه باشد. بخشی از جشنواره هنوز با ایراداتی همراه است که می تواند با کیفیت بهتری برگزار شود.
به گفته نجفی نژاد باید به جشنواره دایره خلاق به صورت جدی تر نگاه شود و تنها در حد یک جشنواره باقی نماند تا بتوانیم شاهد اثرهای واقعی تر برای شهر تهران باشیم.
شرکت کننده چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق(مبلمان شهری) با بیان اینکه طراحی ها باید به نتیجه مطلوب برسند، گفت: در سه دوره گذشته در این جشنواره شرکت کرده ام و معتقدم هر دوره با پیشرفت های زیادی همراه بوده است.
وی تاکید کرد: امیدوارم در سالهای آینده نیز این جشنواره ادامه پیدا کند چراکه نمونه مشابهی مانند جشنواره دایره خلاق در کشور و شهر تهران نداریم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه