دایره خلاق فرصت ساخت اثرهای گوناگون را برای هنرمند فراهم می‌کند

آرزو حیدری شرکت کننده چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق(مبلمان شهری) گفت: از برگزاری چنین جشنواره هایی استقبال می کنم چراکه می توانیم از فکرمان برای ساخت اثرهای گوناگون استفاده کنیم
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ آرزو حیدری با اشاره به طرح ساخته شده خود برای چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق، گفت: طرح بر اساس هنر خوشنویسی ساخته شده و یک شکل فرمال دارد.
وی با بیان اینکه از این طرح نمی توان به صورت انبوه ساخت، افزود: این طرح بیشتر به صورت نماد شهری محسوب می شود. برای ساخت اثر در مرحله اول از سازه وافل استفاده کردیم و بعد روی آن را با سیمان پوشاندیم.
شرکت کننده چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق(مبلمان شهری) ادامه داد: چون قرار است اثر در پهنه رودکی جانمایی شود، سعی کردم به کار یک جنبه هنری بدهم. این اثر به صورت گروهی ساخته شده است.
حیدری با اشاره به برگزاری جشنواره های مختلف از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: این جشنواره ها می تواند فرصت خوبی برای هنرمندان فراهم کند. به شخصه از برگزاری چنین جشنواره‌هایی استقبال می‌کنم چراکه می توانیم از فکرمان برای ساخت اثرهای گوناگون استفاده کنیم.
شرکت‌کننده چهارمین دوره جشنواره ملی‌دایره‌خلاق(مبلمان شهری) با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی در راستای رفع نیاز شهروندان و ارتقاء فرهنگ افزود: مبلمان شهری می تواند برای مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت باشد و شهروندان می‌توانند با مبلمان شهری ارتباط خوبی برقرار کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه