نمایشگاه شیت طراحی پهنه رودکی برپا شد

خسرو طالب زاده مدیر پروژه رودکی گفت: بیش از 30 شیت طراحی در نمایشگاه آثار دانشجویی پروژه مرمت و احیای پهنه رودکی به نمایش گذاشته شده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران؛ خسرو طالب زاده با اشاره به نمایشگاه عکس و آثار دانشجویی پروژه مرمت و احیای پهنه رودکی که در گالری سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار شده است، گفت: دانشجویان رشته مرمت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی به چند گروه تقسیم بندی شدند و پایان نامه خود را در خصوص پهنه رودکی انجام دادند.
وی با بیان اینکه طراحی مفهومی،کارگاهی و فضایی برای این آثار هر کدام ویژگی متفاوتی داشتند، افزود: از نظر گروه داوران کارهای بسیار ارزشمند و خلاقانه ای طراحی شده بود به همین منظور تصمیم گرفته شد که ایده کار در گالری سازمان زیباسازی به نمایش گذاشته شوند.
مدیرپروژه رودکی ادامه داد: قرار شده تا مشاور اصلی طرح از تجربیات و ایده این افراد در پهنه رودکی استفاده کند.
طالب زاده با اشاره به اینکه دانشجویان شیت های طراحی خود را در این گالری به نمایش گذاشته اند، گفت: به دلیل محدودیت فضا بیش از 30 شیت طراحی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.
گفتنی است؛ این نمایشگاه با حضور برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی، اسکندر مختاری، یاسر جعفری و دیگر معاونان سازمان زیباسازی افتتاح شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه