هادی منتظری: پیاده راه فرهنگی می تواند هنرهای مختلف را معرفی کند

هادی منتظری معتقد است پیاده راه فرهنگی می‌تواند انواع هنر را به مردم و شهروندان معرفی کند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، هادی منتظری، نوازنده پیشکسوت درباره پیاده راه فرهنگی گفت: قرار است که تئاتر شهر و تالار وحدت به هم متصل شوند و تبدیل به پیاده راه فرهنگی شود که این کار خیلی خوب است فقط مسئولین باید هر چه زودتر این کار را انجام دهند و فقط در حد حرف باقی نماند.
منتظری در ادامه بیان کرد: این راه می تواند مخاطبان را به سمت هنر جذب کند فقط باید توجه داشته باشیم که از همه هنرها در این طرح استفاده کنیم.
این نوازنده تاکید کرد: پیاده راه فرهنگی می تواند انواع هنر یعنی هنرهای مختلف را معرفی کند و تا مردم با انواع هنر بیش‌تر آشنا شوند.
هادی منتظری در ادامه خاطرنشان کرد: در پیاده راه های فرهنگی تردد باید کم باشد یعنی فقط افرادی بیایند که می خواهند با هنر آشنا شوند و ساعاتی را با هنر بگذرانند. همچنین فضاهای نامناسبی که حد فاصل این دو قرار دارد باید حذف شود تا فقط مختص هنر باشد.
منتظری افزود: اگر این اقدام مهم صورت گیرد هنرمندان هم می توانند آثار خود را در این پیاده راه فرهنگی معرفی کنند. در نتیجه اگر این اقدام مهم صورت گیرد به نفع هنر و هنرمندان است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مطالعه، بررسی و تهیه ضوابط و دستورالعمل های اجرایی کاربرد رنگ در منظر شهری با توجه به نیاز شهرداری به تحقیقات در حوزه رنگ ‌آمیزی شهری، پروژه مطالعاتی تدوین دستورالعمل‌های اجرایی کاربرد رنگ در منظر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه