مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران:

شهردار تهران دستور خرید خانه نیما یوشیج را صادر کرد

دکتر برزین ضرغامی با اعلام خبر دستور خرید خانه نیما یوشیج از سوی شهردار تهران، گفت: با توجه به صدور دستور خرید خانه نیما یوشیج، ماموریت اقدامات کارشناسی و مذاکره با مالک این ساختمان برای خرید به شهرداری منطقه یک سپرده شده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران با اشاره به بازدید انجام شده از سوی گلپایگانی معاون شهرسازی شهردار تهران و کاظمی مدیرکل دفتر شهردار تهران از این بنا به همراه وی، افزود: در گذشته اراده جدی برای خریداری خانه نیما یوشیج وجود نداشت، اما اکنون شهردار تهران دستور داده که هرچه سریع تر نسبت به خرید این خانه اقدام شود.
ضرغامی با بیان اینکه خانه نیما یوشیج در محدوده شهرداری منطقه یک و نزدیکی خانه جلال آل‌احمد واقع شده است، ادامه داد: مقرر شده تا قبل از عید نوروز ۹۸ این خانه خریداری شود و مورد استفاده علاقه‌مندان شعر، ادبیات و فرهنگ قرار گیرد.
به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، هنوز در مورد قیمت این ملک بحثی نشده و قرار است قیمت کارشناسی مبنای خرید قرار گیرد.

معرفی کتاب

  • شکل‌گیری زیست شبانه شهری در جوامع غربی به چه شکل بوده است؟ چه تفاوتی بین زیست شبانه در ایران با غرب وجود دارد؟ فضاهای زیست شبانه شهری در ایران واجد چه کیفیاتی هستند؟ تولید، کنترل…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه