دکتر یاسر جعفری، معاون فنی و طرح‌های شهری سازمان زیباسازی شهر تهران خبرداد:

المان نوری "السلام علیک یا فاطمه الزهرا" در هفت نقطه شهر نصب شد

دکتر یاسر جعفری معاون فنی وطرح های شهری سازمان زیباسازی از نصب المان نوری "السلام علیک یا فاطمه الزهرا" در هفت نقطه شهر خبر داد و گفت: این المان نوری در ابعاد 20*5 بزرگترین المان نوری است که برای اولین بار در تهران نصب شده است.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر جعفری با تاکیدبراینکه این المان نوری به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) در تهران جانمایی شده است، ادامه داد: با توجه به ابعاد این المان نوری، امکان جانمایی آن تنها در اتوبان‌ها ممکن بود به همین دلیل المان نوری در 7 اتوبان بزرگ شهر جانمایی شده است.
به گفته معاون فنی و طرح‌های شهری سازمان زیباسازی شهر تهران اتوبان همت، اتوبان بسیج، اتوبان امام علی(ع)، اتوبان آیت الله سعیدی و اتوبان باکری از جمله اتوبان‌هایی است که این المان در آنها جانمایی شده است.
دکتر جعفری گفت: این المان نوری با خط کوفی نوشته است و برای اولین بار است که یک المان نوری در این ابعاد در سطح شهر تهران نصب می شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب «تهران در تصویر» نویسنده: یحیی ذکاء و محمد حسن سمسار کلانشهر تهران از نظر پیشینه تاریخی و در سنجش با شهرهای کهنسال ایران، شهری نوساز و جوان است. کهن ترین سندی که در آن…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه