مردم علاقه‌مند به زیباتر شدن چهره شهر هستند/ رسیدن به موفقیت در جشنواره خلاق زمان بر است

آرش مظفری عضوهیات داوران چهارمین دوره جشنواره دایره خلاق گفت: اگرچه در این مسابقه بیشتر افراد حرفه ای شرکت کرده اند اما استفاده از نظرات مردم می تواند در زیباتر کردن چهره شهر مفید باشد چراکه مردم علاقه‌مند به زیباتر شدن چهره شهر هستند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران آرش مظفری با اشاره به موضوع جشنواره دایره خلاق، گفت: این جشنوراه رفتاری بسیار امروزی و فعالیتی مفیدی است.
وی افزود: صاحبان فن می توانند در خصوص این مسابقه نظر خود را مطرح کنند. معتقدم این شانس وجود دارد که متخصصان بتوانند روی گرافیک محیطی شهرشان به خوبی تصمیم بگیرند.
عضوهیات داوران چهارمین دوره جشنواره دایره خلاق با بیان اینکه مردم عادی می توانند در راستای ارتقای فرهنگ عمومی شهر خود نقش مهمی ایفا کنند، تصریح کرد: هرچند که ممکن است مسوولان با برگزاری این مسابقه به اهداف و نتیجه مورد نظر دست پیدا نکنند اما معتقدم برگزاری این جشنواره روند رو به رشد مثبتی در جامعه دارد.
به گفته مظفری اگرچه در این مسابقه بیشتر افراد حرفه ای شرکت کرده اند اما استفاده از نظرات مردم می تواند در زیباتر کردن چهره شهر مفید باشد چراکه مردم علاقه‌مند به زیباتر شدن چهره شهر هستند.
وی ادامه داد: بر این باورم برگزاری چنین جشنواره هایی باید ادامه دار باشد چراکه در یک و یا چند دوره نمی توانیم به موفقیت برسیم، رسیدن به موفقیت کلی زمان بر است.
عضوهیات داوران چهارمین دوره جشنواره دایره خلاق با اشاره به اقدام سازمان زیباسازی در خصوص برگزاری جشنواره دایره خلاق افزود: این سازمان به عنوان متولی این پروژه با دعوت از مردم در خصوص نظر دادن برای برگزاری چنین برنامه ای، رفتار بسیار خوبی از خود نشان داده است.
مظفری اضافه کرد: آثار زیادی در خصوص دایره خلاق به دست ما رسید که به دلیل جذابیت آثار، داوری آنها هم آسان نبود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

آمار و اطلاعات

نگارخانه