پیاده راه فرهنگی باید زودتر به سرانجام برسد

محمد منتشری گفت: پیاده راه فرهنگی باید زودتر به سرانجام برسد زیرا هر چقدر زمان بگذرد موضوع تازگی خود را از دست می دهد و فراموش می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، محمد منتشری، هنرمند خواننده درباره پیاده راه فرهنگی در خیابان شهریار حد فاصل تالار وحدت تا تئاترشهر، گفت: چندین سال است که موضوع پیاده راه فرهنگی مطرح شده است ولی هنوز به نتیجه نرسیده است. این کارها باید زودتر به سرانجام برسد زیرا هر چقدر زمان بگذرد موضوع تازگی خود را از دست می دهد و فراموش می شود.
منتشری در ادامه بیان کرد: تئاتر شهر و تالار وحدت همه ساله میزبان جشنواره های ملی و بین المللی بسیاری هستند و چه بهتر که این دو به هم متصل شوند و تبدیل به یک پیاده راه فرهنگی شود تا مخاطبان خارجی جشنواره‌ها با فضای فرهنگی شهر تهران بیشتر آشنا شوند.
این خواننده تاکید کرد: البته این طرح باید از همه نظر و از همه زوایا سنجیده شود و مشکلات برطرف شود تا این پیاده راه فرهنگی واقعا بی‌عیب و نقص باشد.
محمد منتشری در پایان گفت: همچنین باید فضاهای مناسبی در نظر گرفته شود تا در خور شأن هنر باشد. باید از همه هنرها در این پیاده راه فرهنگی استفاده شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: لئاتریس آیزمن مترجم: روح الله زمزمه وانشناسی محیطی، جدیدترین شاخه از این رشته است که در آن متخصصان با بررسی فضای بصری در محیط های شهری تاثیر آن را بر کنش ها و واکنش…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه