جایزه 20 میلیون تومانی برای 5 اثر برتر دایره خلاق

مهندس آروند دبیر جشنواره دایره خلاق گفت: زمان اختتامیه جشنواره دایره خلاق و اهدای جوایز بین 20 الی 21 اسفندماه 97 خواهد بود.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، آروند با بیان اینکه آثار تجمیعی جشنواره دایره خلاق پس از یک مرحله داوری به 40 اثر منتخب رسیده است، گفت: مقرر شده که به صورت فیزیکی ماکت این 40 اثر توسط خود شرکت کننده ساخته شود.
وی با اشاره به اینکه بعد از ساخت این 40 ماکت مجددا آثار توسط تیم داوران در مرحله دوم داوری قرار می گیرند، افزود: از میان این تعداد 10 اثر انتخاب و از برندگان آن درخواست می شود که نمونه یک به یک واقعی را با کمک سازمان زیباسازی بسازند.
دبیر جشنواره دایره خلاق ادامه داد: سازمان زیباسازی به 10 شرکت کننده انتخاب شده نفری 15 میلیون تومان کمک هزینه ساخت نمونه یک به یک ماکت پرداخت می کند. معمولا نمونه ها به صورت یک ست سطل اشغال، چراغ روشنایی، نیمکت و ... ساخته می شود.
آروند اضافه کرد: این 10 اثر به مرحله داوری می رسند و از بین آنها 5 اثر اصلی انتخاب می شوند و به هر کدام از آنها مبلغ 20 میلیون تومان جایزه می دهیم.
به گفته وی در خصوص نصب آثار همچنان در حال رایزنی هستیم اما یکی از گزینه های سازمان پهنه رودکی است.
دبیر جشنواره دایره خلاق با اشاره به اینکه تیم داورها از سه فیلد مختلف تشکیل شده است، بیان کرد: یک تیم طراحان صنعتی، تیم دوم معماران و تیم سوم نیز خانواده هنرمندان هستند.
آروند با بیان اینکه از امروز تا 15 روز آینده ماکت 40 اثر انتخاب شده را دریافت و بعد از آن به مدت 6 روز روی آثار داوری صورت می گیرد، تاکید کرد: زمانی که 10 اثر انتخاب شدند به آنها 33 روز فرصت می دهیم که نمونه یک به یک خود را بسازند و به سازمان تحویل دهند.
وی ادامه داد: زمان اختتامیه جشنواره دایره خلاق و اهدای جوایز بین 20 الی 21 اسفندماه 97 خواهد بود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • "فصلنامه معماری و شهر سازی" در شماره 104 خود که پاییز 90 منتشر گردید به موضوعات مختلفی در ارتباط با سازمان زیباسازی پرداخت با کلیک بر روی نام مقاله می توانید آن را مشاهده کنیدیک…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه