همزمان با روز جهانی معلولان:

بوستان های تهران به لوازم تندرستی جدید ویژه توانیابان مجهز می شود

سازمان زیباسازی شهر تهران همزمان با روز جهانی معلولان مجموعه های تندرستی جدید را در بوستان های مناطق 22 گانه شهرداری تهران نصب می کند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی با اعلام این خبر، گفت: اجرای سیاست ها و مصوبات شهرداری تهران در خصوص استفاده از تجهیزات و مبلمان شهری برای عموم شهروندان، به ویژه افراد کم توان جسمی- حرکتی و به منظور تحقق عدالت شهری به صورت ویژه در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه سازمان زیباسازی شهر تهران اقدام به تجهیز بوستان های تهران به لوازم تندرستی جدید ویژه معلولان کرده است؛ ادامه داد: در همین راستا، سازمان زیباسازی مناسب سازی حداقل یک بوستان جدید در سطح هر منطقه شهر تهران برای استفاده و بهره برداری توان یابان را آغاز کرده است.
گفتنی است همزمان با روز جهانی معلولان، این وسایل ورزشی به مناطق 22 گانه شهرداری برای نصب و بهره برداری در بوستان های مربوطه توزیع و تحویل شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مرحوم دکتر رضا سیروس صبری این کتاب شامل مبانی نخستین برای تجدید حیات مفهوم مدنی شهر و فرهنگ شهری می باشد. سازمان زیباسازی شهر تهران نیز با ارائه این اثر ارزشمند، سعی داشته یپوندی کاربردی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه