بازدید رییس کمیته اقتصادی شورای اسلامی شهر و مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از منطقه 18

همزمان با روز جهانی سرویس بهداشتی سید محمود میرلوحی رئیس کمیته اقتصادی شورای اسلامی شهر به همراه برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از سرویس های بهداشتی آماده بهره برداری در بوستان های لواسانی و کوثر در منطقه 18 بازدید کردند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سید محمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در حاشیه این بازدید از اقدامات گسترده سازمان زیباسازی در ساخت و تجهیز سرویس های بهداشتی در سطح شهر تهران قدردانی کرد وگفت: نزدیک به 20 سال پیش برگزاری جشنواره ای در کشور سنگاپور مقدمه ای برای نامگذاری روز 19 نوامبر به عنوان روز جهانی توالت شد.
عضو شورای شهر با تاکید بر اهمیت ساخت و تجهیز سرویس های بهداشتی در سطح شهر افزود: این اقدام شاخصی برای سلامتی مردم است و معیاری برای رفاه و سطح برخورداری مردم در شهرها خواهد بود.
رییس کمیته اقتصادی شورای اسلامی شهرتهران، ادامه داد: باتوجه به کثرت سفر توسط هم وطن نان به عنوان گردشگر داخلی و از حیث دیگر اینکه کشور ما همواره در رتبه هشتم تا دهم کشورهای برخوردار از ظرفیت های تاریخی و گردشگری است، بنابراین این موضوع علاوه بر جنبه های بهداشتی و نیازهای اولیه شهروندی، شاخص توسعه و پیشرفت و ظرفیتی در حوزه گردشگری است که اگر نتوانیم بصورت مناسب ساماندهی کنیم زیان اقتصادی سنگینی را نیز متحمل خواهیم شد .
میرلوحی افزود : در سال های گذشته خیرینی در استان آذربایجان شرقی بوده اند که نسبت به ساخت و تجهیز سرویس های بهداشتی مدارس اقدام می کردند، این یعنی اینکه به سطحی رسیده ایم که با استفاده از پتانسیل مردمی و محلی از ظرفیت های موجود استفاده کرده و اقدامات گسترده ای در شهر را رقم بزنیم.
این عضو شورای شهر بیان کرد: طی بازدیدی که به اتفاق مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران از سطح منطقه 18 داشتیم، در یکسال گذشته اقدامات خوبی در راستای ساخت و تجهیز سرویس های بهداشتی صورت پذیرفته به گونه ای که در سال جاری، 84 مجموعه در شهر تهران ساخته شده و آماده بهره برداری است.
رییس کمیته اقتصادی شورای اسلامی شهر تهران با ابراز خرسندی از اقدامات سازمان زیباسازی، خاطر نشان کرد: اینکه امروز می توانیم در مورد درآمدهای حاصل از تبلیغات در شهر تهران و صرف این درآمد در ساخت و تجهیز پل های عابر پیاده، پل های مکانیزه، ساخت سرویس های بهداشتی و احیای بناهای تاریخی به شهروندان گزارش دهیم، جای خرسندی است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب مذکور به  همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی  در اواخر سال 1390 در سه هزارنسخه به چاپ رسید.کتاب حاضر شرح حال تصویری تهران قدیم و امروز میباشد ،که توسط…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه