در جلسه روسای زیباسازی مناطق 22 گانه با حضور دکتر ضرغامی و موسوی لاری صورت گرفت:

تقدیر از سه منطقه برتر در آذین بندی اعیاد غدیر و قربان

جلسه روسای زیباسازی مناطق 22‌گانه با حضور دکتر برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، مصطفی موسوی لاری، مدیر کل هماهنگی امور مناطق، لاله کاظمی، معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی و روسای زیباسازی مناطق برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مصطفی موسوی لاری، مدیرکل هماهنگی امور مناطق با تاکید براینکه اداره زیباسازی مناطق نماینده سازمان زیباسازی درمناطق هستند لذا باید تقویت شوند، گفت: ارزیابی های دوره ای مناطق از سوی اداره کل صورت میگیرد و در این میان ادارت زیباسازی می تواند نقش خوبی در بالا بردن این ارزیابی داشته باشند.
او با اشاره به آغاز ایام سوگواری سالار و سرور شهیدان از مناطق زیباسازی خواست تا در برگزاری هرچه بهتر این راسم از ظرفیت و توانایی متمولین و خیرین در مناطق استفاده کنند و ادامه داد: پیش بینی کرده ایم در سال 97 ارزیابی ها شش ماهه صورت گیرد و شاخص های کمتر اما با کیفیت بالاتری را در این زمینه در نظر بگیریم.
موسوی لاری با اشاره به اینکه در ارزیابی‌های اداره کل هر منطقه با خود آن منطقه سنجیده می شود، افزود: در همه جای دنیا ارزیابی یکی از معیارهای مهم برای رشد و پیشرفت بوده است
به گفته مدیرکل هماهنگی امورمناطق ارزیابی هایی که تاکنون وجود داشته سلیقه ای بوده است، ابراز امیدواری کرد که در سال جدید بتوان با ارزیابی مجدد به نتایج خوبی در مناطق رسید.
در ادامه دکتر برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خطاب به مدیران ادارات زیباسازی شهر تهران، گفت: هرکدام از روسای زیباسازی می توانند درناحیه و جغرافیای منطقه خود یک سازمان باشند و ادارات زیباسازی نماینده سازمان زیباسازی در مناطق هستند.
او با بیان اینکه ادارات زیباسازی مناطق نیازمند بازنگری در فعالیت های خود هستند، ادامه داد: امیدوارم با توجه به اینکه ادارات زیباسازی نماینده تام الختیار سازمان در منطقه هستند، موضوعات حوزه خود را به بهترین نحو دنبال کنند.
لاله کاظمی، معاون هماهنگی و امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران نیز در این جلسه گفت: فعالیت های ادارات زیباسازی در اعیاد قربان و غدیر قابل توجه و تشکر است.
معاون هماهنگی و امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه لازم است بین بدنه معاونت و روسای زیباسازی هماهنگی لازم صورت گیرد، افزود: این هماهنگی موجب می شود تا معاونت بتواند پیگیر مطالبات منطقه از سازمان باشد و در عین حال مشکلات پیش روی روسای زیباسازی مناطق را حل و فصل کند.
او با تاکید براینکه این جلسه به صورت دوهفته یک بار برگزار خواهد شد، ادامه داد: متاسفانه پروژه هایی که از سوی سازمان در مناطق انجام می شود از سوی مناطق مورد توجه قرار نمی‌گیرد و منطقه پروژه را از آن خود نمی داند و نسبت به نگهداری آن بی توجه است.
کاظمی از مناطق خواست تا این پروژه ها را از آن خود بدانند و گفت: روسای زیباسازی به دستورالعمل هایی که سازمان به مناطق ابلاغ کرده است، توجه داشته باشد و مطابق آن رفتار کند.
معاون هماهنگی و امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران از روسای زیباسازی خواست تا برای فعالیت های ماه محرم منتظر اقدام سازمان نباشند و به صورت فردی اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.
او همچنین گفت: برای آذین بندی و کارهای صورت گرفته در اعیاد غدیر و قربان بر اساس معیارهایی که در نظرگرفته ایم به مناطق امتیاز داده و امروز برای هر کدام از این اعیاد سه منطقه برتر معرفی خواهد شد.
لاله کاظمی با بیان اینکه معیارهای ارزیابی مناطق تغییر خواهد کرد و معیارهایی به معیارهای قبلی اضافه خواهد شد، افزود: سازمان آمادگی برگزاری دوره های آموزشی برای کارشناسان زیباسازی مناطق را دارد.
در ادامه این جلسه روسای ادارات زیباسازی مناطق 22گانه به بیان مشکلات و مسائل موجود در مناطق خود پرداخته و دکتر برزین ضرغامی مدیرعامل سازمان به این موضوعات رسیدگی کرد.
همچنین در پایان این مراسم از مناطق برگزیده در آذین بندی اعیاد غدیر و قربان با اهدا لوح و جایزه نقدی تقدیر و تشکر شد و به ترتیب منطقه 4 و 15 رتبه اول، منطقه 2 و 7 رتبه دوم و منطقه 10 و 22 رتبه سوم را کسب کردند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: لئاتریس آیزمن مترجم: روح الله زمزمه وانشناسی محیطی، جدیدترین شاخه از این رشته است که در آن متخصصان با بررسی فضای بصری در محیط های شهری تاثیر آن را بر کنش ها و واکنش…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه