دکتر یاسر جعفری، معاون فنی وطراحی شهری سازمان زیباسازی شهر تهران:

در تلاشیم تا خدمات متناسب با برگزاری هرچه بهتر عزاداری حسینی ارائه شود

دکتریاسر جعفری، معاون فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهر تهران در تشریح فعالیت‌های این سازمان همزمان با آغاز محرم و بازگشایی مدارس؛ گفت: باتوجه به همزمانی بازگشایی مدارس و شروع ایام عزاداری سالار و سرور شهیدان امام حسین (علیه‌السلام) فعالیت‌های سازمان در راستای ارائه بهتر امکانات در این خصوص برنامه‌ریزی شده‌است.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر جعفری با بیان اینکه در ایام سوگواری امام حسین (علیه‌السلام)، تعمیر و به‌روزرسانی 70چشمه حمام برای بهره برداری در مراسم اربعین در دستور کار سازمان قرار‌گرفته‌است، افزود: علاوه براین 212 چشمه سرویس بهداشتی که در انبار چهاردانگه سازمان زیباسازی قرار دارد برای بهره‌برداری در این ایام تعمیر و به‌روزرسانی شده‌است.
او ادامه داد: 200 چشمه سرویس بهداشتی موجود در شهرآفتاب و 9دستگاه سرویس بهداشتی چرخدار نیز به منظور ارائه هرچه بهتر خدمات به عزاداران از سوی سازمان تعمیر و به‌روزرسانی شده‌است.
دکتر جعفری درمورد فعالیت های سازمان زیباسازی شهر تهران درخصوص بازگشایی مدارس، گفت: اقدامات شاخص و ویژه متناسب با ایام بازگشایی مدارس و استقبال از مهر صورت گرفته است، ازجمله این اقدامات می‌توان به مرمت و پیرایش شهری هنرستان پسرانه بنکدار، شستشو ومرمت نماها و جداره‌های دانشگاه علمی و کاربردی گسترش انفورماتیک، دانشگاه هنر، مرکز آموزش علمی و کاربردی فرهنگ و هنر واحد 7 تهران و خوابگاه دانشجویی شهید محسن فیض دانشگاه امیرکبیر اشاره کرد.
معاون فنی و طرح‌های شهری سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه شستشو ومرمت نماها و جدار‌های مرکز آموزش‌های فرهنگی و هنری دانشگاه تهران یکی دیگر از اقدامات سازمان در این خصوص است، ادامه داد: علاوه براین اقدامات، بنیاد نخبگان، هنرستان علوم فنی و کارو دانش پسرانه و مهدکودک و پیش‌دبستانی طلایع نیز از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران مرمت و پیرایش شهری شده‌است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • فصلنامه "حرفه - هنرمند" شماره 37 که در تابستان 90 انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "پدیداری روح تاریخی در مجسمه های شهر" اختصاص داد        برای دریافت این مطلب می توانید اینجا را کلیک…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه