نظارت دوره ای سازمان زیباسازی از سطح مناطق با بازدید از منطقه 21 ادامه یافت

مهندس لاله کاظمی معاون هماهنگی امور مناطق به منظور نظارت دوره ای بر وضعیت نگهداشت شهر با رویکرد زیباسازی، از سطح منطقه 21 بازدید کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران در این بازدید مهندس برزگر مدیر پهنه غرب و جمعی از مدیران و کارشناسان سازمان به نمایندگی از معاونتهای فنی و طراحی شهری، فرهنگی و هنرهای شهری و تبلیغات و درآمد سازمان حضور داشتند.
این دیدار با همراهی مهندس زابلی معاون خدمات شهری و مهندس شیرازی خواه رئیس اداره زیباسازی منطقه 21 برگزار شد و طی آن از پروژه های پیرایش شهری و حذف زوائد و پروژه ها و اقدامات منطقه در حوزه زیباسازی و کنترل نگهداشت المانها و مبلمان شهری بازدید به عمل آمد.
باتوجه به بازدید به عمل آمده از محورهای بلوار بهشتی، بلوار وردآورد و شهرک آزادی وکثرت زوائد بصری و تخلف در تبلیغات تجاری و اصناف در این محورها مقرر شد منطقه اقدام به اجرای طرح جهادی پیرایش شهری و حذف زوائد تا دو هفته آینده نماید و نتیجه به این معاونت اعلام شود.
همچنین در راستای ارتقاء و توسعه بهبود کیفی فضاهای فرهنگی منطقه، طراحی و نصب مجسمه کمال الملک واقع در میدان کمال الملک مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته و طرح پیشنهادی منطقه به منظور بررسی به معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان ارسال شد..
علاوه براین با توجه به اکران تجاری پایه پرچم های کوتاه در محور بزرگراه لشگری، جمع آوری پایه پرچم های کوتاه غیرمجاز نصب شده در محدوده مراکز تجاری، شرکتها و کارخانجات در این محور بررسی و مقرر شد اقدام لازم از سوی منطقه صورت گیرد.
همچنین با توجه به درخواست منطقه برای جمع‌آوری المانهای حجمی نصب شده (حجم درخت) در بزرگراه آزادگان، طی مکاتبه با معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان، موضوع بررسی و اعلام نظر خواهد شد.
در طی بازدید از طرح هنری (کاشی شکسته) اجرا شده توسط سازمان درجداره زیرگذر پل کفش ملی واقع در بزرگراه فتح و وضعیت آسیب دیده این المان که در مقاطعی ریزش کرده، قرار شد موضوع توسط معاونت فرهنگی بررسی و اقدامات لازم صورت گیرد.
با توجه به آلودگی بصری و منظر شهری، اشکال هندسی بر روی نرده و رفیوژ میانی بزرگراه آزادگان و حفاظ کناری پل ایران تایر واقع در بزرگراه لشگری، منطقه باید ظرف دو هفته زوائد را جمع آوری و گزارش آقدامات به سازمان اعلام گردد.
همچنین منطقه باید اقدام به جمع آوری تابلوهای غیرمجاز اعم از عمود بر نما و ال ای دی و غیره در محور بلوار لاله نموده و اخطاریه های صادر شده به کسبه داده شده و گزارش انجام کار را به این معاونت اعلام کند.
همچنین طی بازدید صورت گرفته از پل های کاروانسرای سنگی مقرر شد منطقه مشکل تامین انشعاب را از اداره برق پیگیری نموده و معاونت فنی سازمان نیز مشکلات فنی پروژه را برطرف نماید.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه