نظارت دوره ای معاونت هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی از منطقه 5 انجام شد

نظارت دوره ای معاونت هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی با هدف نظارت بر وضعیت نگه داشت شهر با رویکرد زیباسازی از منطقه 5 انجام شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، در این بازدید که مهندس لاله کاظمی معاون هماهنگی امور مناطق و مهندس شهبانی معاون خدمات شهری و مهندس علی بخشی رئیس اداره زیباسازی منطقه 5 و جمعی از مدیران و کارشناسان به نمایندگی از معاونت‌های فنی و طراحی شهری، فرهنگی و هنرهای شهری و تبلیغات و درآمد سازمان حضور داشتند از پروژه های پیرایش شهری، حذف زوائد، پروژه ها و اقدامات این منطقه بازدید کرده و مسائل و معضلات موجود در سطح منطقه 5 را مورد بررسی قرار دادند.
در بازدید از محور جنت آباد با توجه به کثرت زوائد بصری و تخلف در تبلیغات تجاری و اصناف، مقرر شد طرح جهادی پیرایش شهری و حذف زوائد این محور در 6 فاز و زمانبندی برای محورهای جنت اباد جنوبی، مرکزی و شمالی با هماهنگی و مشارکت سازمان و منطقه 5 انجام شود.
در عین حال کلیه برنامه های اولیه برای اجرای طرح در منطقه شامل هماهنگی و حضور ناحیه مربوطه در اجرای طرح؛ ابلاغ اخطاریه های لازم به صنوف و کسبه در زمانهای مقرر؛ هماهنگی و حضور پیمانکار و اکیپ اجرایی 137در منطقه صورت گرفته و نسبت به حل معضلات اقدام شود.
با توجه به درخواست نقاشی دیواری با موضوع شهید مدافع حرم ذاکر حسینی در شهرک اکباتان خیابان نفیسی مقرر شد در صورت جلب رضایت خانواده شهید، تصویر شهید بر جداره مسجد امام رضا (س) در این خیابان زیرسازی و اجرا شود. در غیر این صورت طرح شهید پس از هماهنگی و اقدامات لازم برروی جداره مدرسه عمویی که روبروی این مسجد در خیابان نفیسی قرار دارد، اجرا شود.
در عین حال مقرر شد پس از زیرسازی کامل و سندپلاست جداره بتنی ترمیم زیرگذر پل سواره شهدای بسیج در شهرک اکباتان، اداره نقاشی سازمان زیباسازی نسبت به تامین و اجرای طرح نقاشی غیرماندگار اقدام کند.
طی بازدید از محوطه بیرونی مجتمع‌های تجاری سمرقند،کورش و مگامال تصمیم گرفته شد شهرداری منطقه نسبت به حذف پایه پرچم‌های منصوب در محوطه بیرونی آنها اقدام کرده و سازه های تبلیغات تجاری لمپوست نصب شده در محوطه ورودی مجتمع مگامال اکباتان جمع‌آوری شود.
با توجه به برخی موارد عدم هماهنگی در خصوص اعطای مجوز به اصناف و مجتمع های تجاری برای نمایشگر تلویزیونی و تبلیغات دیگر که باعث از دست رفتن حقوق شهرداری و بروز سوء استفاده از این عدم هماهنگی می‌شود، مقرر شد از این پس مواردی که نیاز به صدور مجوز از سوی اداره اصناف سازمان دارد و از سوی منطقه به سازمان ارسال می شود با اطلاع معاونت هماهنگی امور مناطق باشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه