در نوروز97 شب های تهران با نور زیباتر می شود

شبهای تهران در نوروز 97 با المان های نوری نورآرایی شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران با انتشار فراخوان بهارستان 97 در بخش نورآرایی 320 طرح از 115 هنرمند به دست هیات داوران رسید که در نهایت 11 طرح از 4 هنرمند که در 97 پل و فضای عمومی سطح شهر قابل اجرا بود، انتخاب شد.
گفتنی است محمد جواد مهدوی نژاد و دکتر الهه سوری داوری آثار رسیده را به عهده داشت که در نهایت این طرح ها در 107 هزار متر توسط سازمان زیباسازی اجرا شد.
خیابان دماوند تا میدان آزادی، خیابان شریعتی از دروازه شمیران تا میدان قدس، خیابان ولی عصر (عج) از میدان راه آهن تا چهاراه پارک وی، اتوبان بعثت از ترمینال جنوب تا خیابان رجایی، خیمه نوری میدان هفت تیر و خیابان هنگام این مسیر 107 هزار متری است که نورآرایی شده است.
علاوه بر این110000 متر تحویل مناطق 22 گانه برای نصب در معابر پرتردد شهر تهران شد تا همراه با شعار نوروز تهران، امید ، مشارکت ، شکوفایی در آستانه سال 97 فضای شهر برای سال جدید زیبا و دلنشین باشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • "فصلنامه معماری و شهر سازی" در شماره 104 خود که پاییز 90 منتشر گردید به موضوعات مختلفی در ارتباط با سازمان زیباسازی پرداخت با کلیک بر روی نام مقاله می توانید آن را مشاهده کنیدیک…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه