دکتر علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی مطرح کرد؛

شهر تهران در حوزه کودکان نارسایی های زیادی دارد

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: بر اساس آیین نامه سازمان زیباسازی اصلی ترین وظیفه این سازمان ارتقای کیفیت سیما و منظر شهر تهران است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری تهران، عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران در سومین جشنواره ملی مبلمان شهری با محوریت کودک (دایره خلاق) که امروز در باغ کتاب شهر تهران برگزار شد با بیان اینکه بر اساس آیین نامه سازمان زیباسازی اصلی ترین وظیفه این سازمان ارتقای کیفیت سیما و منظر شهر تهران است، گفت: بدون شک در همه اقدامات مرتبط با حوزه سیما و منظر شهری همه جوانب را در نظر گرفته ایم.

وی با بیان اینکه همیشه حامی ایده های مخاطبان خود بوده ایم، افزود: شهرداری تهران به نوعی حامی و هماهنگ کننده برنامه هایی بود که در سه دوره ی گذشته برگزار شد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران به برگزاری اولین جشنواره ملی مبلمان شهری که صرفا مربوط به نیمکت بود اشاره کرد و گفت: آثاری که در جشنواره اول به نمایش درآمد آثار بسیار خوبی بود.
علیزاده ادامه داد: در هر دوره در شورای سیاستگذاری آسیب شناسی دوره بعد رو انجام می دادیم به گونه ای که در سال 94 عمده فعالیت های سازمان در حوزه بافت تاریخی متمرکز شد و ما جشنواره دایره خلاق را با رویکرد مبلمان تاریخی برگزار کردیم که آثار این جشنواره هم بسیار خوب بود و برخی از آنها در سطح شهر و در منطقه 12 مورد استفاده قرار گرفت.
وی با بیان اینکه معتقدم شهر تهران مربوط به همه اقشار جامعه است، تاکید کرد: بعد از برگزاری دوره دوم دوستانی که در شورای سیاستگذاری بودند به این جمع بندی رسیدند که رویکرد این دوره را به موضوع کودکان قرار بدهند چراکه شهر تهران در این موضوع نارسایی های زیادی دارد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: زمانی که در جلسه های شورای سیاستگذاری حضور داشتم تبادل نظر و بحث های زیادی در خصوص موضوع های مختلف مطرح می شد چراکه این سازمان در سه سال متوالی توجه ویژه ای به این برنامه داشته و توانسته به اهداف خوبی دسترسی پیدا کند.
علیزاده اضافه کرد: امیدوارم که این برنامه در سال های بعد با موضوعات بهتر ادامه پیدا کند و عنصر اصلی برنامه را خلاقیت و زیبایی قرار بدهیم چراکه هر دو عنصر در کنار هم می تواند آثار خوبی را خلق کند.
وی یادآور شد: دوستان ما پیشنهاد دادند که می توان از ظرفیت های بین المللی برای برگزاری این جشنواره استفاده کرد به همین منظور هم سازمان زیباسازی شهر تهران درصدد بررسی این موضوع است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: این سازمان آثار سه دوره گذشته را در کتابی چاپ خواهد.
علیزاده با اشاره به ویژگی مبلمان های شهری تصریح کرد: ویژگی این مبلمان ها این است که اگر کسی از آن استفاده نکند باز هم به عنوان المان شهری می تواند مورد بهره برداری قرار گیرد .
وی گفت: از هیات داوران و همه کسانی که در این جشنواره حضور دارند، تشکر می کنم.

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه