علی جباری: زیبایی شهر تهران به آثار هنری آن است

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال می‌گوید زیبایی شهر تهران به عنوان نماد ایران به آثار هنری آن وابسته است و دیدن این آثار در فصل بهار لذتی دوچندان دارد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، علی جباری ضمن حمایت از برگزاری دومین دوره سالانه هنرهای شهری «بهارستان»؛ زیباسازی شهرها را یکی از امور ضروری در تمامی کشورهای دنیا عنوان کرد و گفت: در تمامی شهرهای بزرگ دنیا زیبا‌سازی یکی از امور اجتناب‌ناپذیر به شمار می‌آید.
او افزود: البته تهران نیز به عنوان یکی از پایتخت‌های مهم دنیا به زیباسازی توجه ویژه‌ای داشته و در هر بار سفرم به ایران این مطلب را به خوبی می‌بینم. شهردای تهران به اصول زیباسازی و حضور آثار هنر توجه ویژه داشته و این را می‌شود از جای جای تهران فهمید.
کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه آثار هنری در همه شهرهای بزرگ دنیا یک بخش مهم از زیبایی شهر را تشکیل می‌دهند، گفت: همیشه آثار هنری یک بخش مهم از زیبایی شهرها هستند. البته در تهران نیز در طول سال و در مقاطع مختلف آثار هنری جلوه‌ای زیبا به این شهر داده‌اند.
جباری افزود: امیدوارم شاهد حضور بیشتر این آثار در سطح شهر تهران باشیم. فصل بهار تهران را زیبا کرده و حضور این آثار هنری زیبایی شهر تهران را دوچندان کرده است.
وی با بیان اینکه تهران به عنوان پایتخت و نماد ایران نیاز به زیبایی دارد، گفت: شاید اگر یک خارجی بخواهد از ایران دیدن کند، اولین جایی که به ذهنش برسد شهر تهران باشد. وقتی تهران پر از آثار هنری باشد قطعا در ذهن آن توریست تاثیر بسیاری می‌گذارد.
لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال 1396 در بخش های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار شد و تا اردیبهشت ماه ادامه دارد.

تبلیغات فرهنگی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه