حسن یزدانی: آثار هنری شهر تهران را زیباتر کرده است

ملی پوش کشتی ایران می‌گوید حضور پرتعداد آثار هنری در تهران زیبایی خوبی به این شهر داده است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، حسن یزدانی حقیقی با اشاره به برگزاری دومین سالانه «بهارستان»، حضور آثار هنری در شهر را زیربنای زیبایی دانست و گفت: در هر شهری که زندگی کنیم علاوه بر داشتن امکانات ضروری نظیر حمل و نقل عمومی و سایر بخش‌های مورد نیاز، به حضور آثار هنری نیز نیازمندیم.
ملی پوش کشتی ایران یکی از مهمترین بخش‌ها در زیباسازی یک شهر را آثار هنری عنوان کرد و گفت: در همه شهرهای دنیا آثار هنری سبب زیبایی آنجا می‌شود و در تهران نیز خوشبختانه شاهد حضور پرتعداد آثار هنری در نخستین روزهای بهاری هستیم.
او با بیان اینکه اقداماتی از این دست باید ادامه داشته باشد، گفت: کارهایی که سبب حضور هنر در سطح شهر و در زندگی روزمره می‌شود باید بیشتر صورت بپذیرد. هنر همیشه باعث آرامش می‌شود و این رویدادها باعث می‌شود کسانی که شاید کم‌تر در زندگی به هنر توجه دارند بیشتر به سوی آن میل پیدا کنند.
یزدانی خاطر نشان کرد: همه ما به حضور هنر در زندگی‌ خود نیاز داریم و چه اقدامی از این بهتر که شاهد حضور این آثار هنری در سطح شهر تهران باشیم.
وی با بیان اینکه نگهداری از آثار هنری در سطح شهر وظیفه هر شهروندی است، گفت: وقتی در شهری زندگی می‌کنیم یعنی نسبت به تمام آثاری که در آن وجود دارد مسئولیت داریم.
لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال 1396 در بخش های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار شد و تا اردیبهشت ماه ادامه دارد.

تبلیغات فرهنگی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه