آرش تاج: «بهارستان» هنرمندان بزرگی پرورش می‌دهد

آرش تاج بازیگر پیشکسوت معتقد سالانه هنرهای شهری «بهارستان» شرایط پرورش هنرمندان بزرگ را فراهم کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، آرش تاج بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون ضمن مثبت ارزیابی کردن برگزاری دومین سالانه «بهارستان» درباره تاثیرات زیبا کردن چهره شهر توسط آثار هنرمندان جوان عنوان کرد: به نظرم اقدام موثر و خوبی این روزها در سطح شهر شکل گرفته است و باعث جلب توجه مردم شده و حال‌شان را خوب کرده است. دیدن آثار هنری در سطح شهر باعث ایجاد شور و نشاط بین همه می‌شود.
بازیگر «در چشم باد» ضمن اشاره به لزوم حمایت از هنرمندان جوان افزود: برگزاری سالانه «بهارستان» کمک موثر اقتصادی به هنرمندان جوان است تا بتوانند از طریق هنرشان درآمد کسب کنند و در ضمن مواجه مستقیم با مخاطب داشته باشند و نظرات‌شان را بابت آثارشان بفهمند. زیرا هنری که در پستوها و خانه‌ها مخفی باشد هیچ وقت مجال شکوفایی و بالندگی پیدا نمی‌کند و با مطرح شدن و جلب نظر مخاطب می‌تواند رویکردهای موثری به دست بیاورد.
تاج در پایان گفت: معتقدم سالانه «بهارستان» به طور کلی شرایطی را فراهم کرده که هنرمندان جوان می‌توانند با پرورش در آن در آینده به هنرمندان بزرگی بذل شوند.
لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال 1396 در بخش های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار شد و تا اردیبهشت ماه ادامه دارد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه