ابراهیم آشتیانی: آثار هنری در شهر آرامش را به شهروندان هدیه می‌دهند

بازیکن سابق پرسپولیس می‌گوید حضور آثار هنری در سطح شهر بزرگی چون تهران می‌تواند آرامش را در این روزهای شلوغ و پرهیاهو به شهر هدید دهد.
 

به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، ابراهیم آشتیانی پیشکسوت عرصه ورزش ضمن حمایت از رویدادهای هنری سازمان زیباسازی شهر تهران، حضور آثار هنری در سطح شهر را اقدامی ارزشمند خواند و گفت: این ایده که آثار هنرمندان را به این صورت در سطح شهر نمایش دهیم بسیار قابل توجه است و تهران این روزها در فصل بهار واقعا به یک شهر زیبا و به یک نمایشگاه بزرگ تبدیل شده است.
ملی پوش سابق فوتبال ایران با بیان اینکه حضور این آثار هنری باعث شده شهر رنگ و بویی دلپذیر پیدا کند، گفت: این روزها وقتی در داخل شهر تهران حضور پیدا می‌کنم این حس را دارم که در یک نمایشگاه بزرگ حضور دارم.
آشتیانی با اشاره به دومین سالانه «بهارستان» توضیح داد: در نخستین روزهای فصل بهار بیشترین چیزی که می‌بینیم هنر است و این اتفاق می‌تواند سبب شود تا بسیاری از شهروندان که با هنر رابطه‌ای ندارند با آن آشتی کنند.
بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه هر چه به مقوله هنر در سطح شهر توجه شود، کافی نخواهد بود، اظهار کرد: حضور هنر در شهر می‌تواند بر روی زندگی تک تک شهروندان تاثیرگذار باشد.
او در پایان با بیان اینکه حضور هنر می‌تواند آرامش را به شهر بازگرداند، گفت: وقتی که حضور هنر را در زندگی روزمره حس کنیم آنگاه می‌توانیم شاهد حضور آرامش در این روزهای شلوغ و پرهیاهو در فضای شهری باشیم.
لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال 1396 در بخش های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار شد و تا اردیبهشت ماه ادامه دارد.

تبلیغات فرهنگی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه