فراخوان دیوارنگاری "تهرانشهر نقاشی" منتشر شد

فراخوان دیوارنگاری "تهرانشهر نقاشی" راستای مأموریت های سازمان ریباسازی نسبت به ارتقاء کیفیت هنری و منظر شهری و ساماندهی بصری و زیباسازی فضاهای شهری و کمک به رشد فرهنگ تصویری شهروندان منتشر شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ از هنرمندان هنرهای تجسمی و سایر گرایش های هنری مرتبط دعوت می شود ایده ها و طرح های خود را برای شرکت در این فراخوان ارائه کنند.
علاقه مندان برای شرکت در این فراخوان می توانند با مراجعه حضوری به دبیرخانه، آثار خود را در تاریخ های 11 و 12 بهمن ماه 1395 تحویل دهند؛ پس از ساعت 15 روز 12 بهمن، به هیچ عنوان طرحی از مراجعه کنندگان تحویل گرفته نمی شود.
تعداد طرح های پیشنهادی از سوی هنرمندان برای این فراخوان حداکثر 10 اثر است و طرح‌ها و ایده‌های پذیرفته شده ، توسط شورای هنری پس از داوری مرحله اول برای جانمایی روی دیوارهای پیشنهادی سازمان توسط هنرمندان و زیر نظرگروه مشاور و ناظر طرح ها برای مناسب سازی در فضای شهری توسعه و ویرایش خواهند شد.
گفتنی است طرح ها در روز 14 بهمن ماه از سوی هیئت داوران متشکل از خسرو خسروی، کیانوش غریب‌پور، کاظم چلیپا، علی ذاکری، محمد علی بنی‌اسدی، محمدرضا قربانی‌اقدم داوری شده و نتیجه داوری 15 بهمن ماه اعلام می گردد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه