اکران طرح‌های فرهنگی با موضوع تحکیم خانواده و ولادت حضرت عبدالعظیم‌حسنی (ع)

طرح‌های فرهنگی با موضوع تحکیم خانواده و ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در سطح شهر به اکران درآمد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، طرح‌های فرهنگی تحکم خانواده بر روی 20 بیلبورد و 10 عرشه پل با دو رویکرد تربیت فرزندان، فضای مجازی و همسرداری به اکران درآمده‌است.
از سوی دیگر با توجه به ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و اهمیت شهر ری به عنوان قطب مذهبی پایتخت کشور، سازمان زیباسازی شهر تهران اقدام به اکران تبلیغات فرهنگی با این موضوع کرده‌است.
طرح‌های فرهنگی ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برروی 50 عرشه پل به اکران درآمده‌است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه