فراخوان دیوارنگاری رویش ویژه دانشجویان رشته‌های هنر منتشر شد

فراخوان دیوارنگاری رویش ویژه دانشجویان رشته‌های هنر منتشر شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این فراخوان با نگاه حمایت از ایده‌ها و توانمندی‌های دانشجویی منتشر شده و از همه دانشجویان رشته‌های هنرهای تجسمی و سایر گرایش‌های هنری مرتبط در دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و دبیرخانه‌ها و تشکل‌های دانشجویی در نهادها و سازمان‌های مختلف دعوت می‌شود ایده‌ها و طرح‌های خود را برای اجرا بر روی دیوارهای سطح شهر به مدیریت نقاشی دیواری این سازمان ارائه‌دهند.
هر دانشجو یا گروه دانشجویی می‌تواند حداکثر 10 طرح برای این فراخوان پیشنهاد کنند و دیوارهای درنظر گرفته شده برای این فراخوان شامل دیوارهای طولی در خیابان‌ها، محله‌ها و بوستان‌ها بوده که اولویت آنها مخاطب پیاده است.
دانشجویان می‌توانند با مراجعه حضوری به دبیرخانه، آثار خود را در تاریخ های 9 و 10 بهمن ماه 1395 تحویل دهند؛ فایل طرح پیشنهادی با فرمت jpg در ابعاد A3 با وضوحdpi 300 بوده و پرینت در قطع A3 با کیفیت بالا از هر طرح همراه داشته باشند.
هیات داوران متشکل از خسرو خسروی، رضا هدایت، کیانوش غریب‌پور، امیر سقراطی، مرتضی احمدوند بوده و بررسی، کارشناسی، تأیید یا رد طرح‌ها به عهده اعضای هیأت داوری فراخوان است و در نهایت آثار 12 بهمن ماه داوری شده و نتیجه آن در تاریخ 13 بهمن ماه اعلام می شود.
گفتنی است هدف اصلی این فراخوان، ایجاد زمینه حضور دانشجویان به منظور فراهم نمودن امکان مشارکت آنان در فعالیت‌های هنرهای شهری است و تلاش دارد روحیه مشارکت و تمرین کار گروهی و انتقال تجربیات را بالا ببرد.
علاقه مندان برای شرکت در این فراخوان می توانند آثار خود را در تاریخ اعلام شده به دبیرخانه واقع در خیابان مفتح جنوبی نبش کوچه شیرودی پلاک 2، سازمان زیباسازی ،طبقه سوم، معاونت فرهنگی و هنرهای شهری، مدیریت نقاشی دیواری ارائه کنند.

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه