محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران:

شهر تازه می‌تواند در حفاظت از سرمایه های کشور موثر باشد

محمد سالاری، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: ایجاد کمپین محیط‌زیست شهری می‌تواند در راستای صیانت و حفاظت از سرمایه‌های کشور موثر باشد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به موضوع برگزاری کمپین محیط‌زیست شهری با شعار "شهر تازه" در سطح شهر تهران، افزود: ایجاد کمپین‌هایی از این دست می‌تواند در راستای صیانت و حفاظت از سرمایه‌های کشور موثر باشد.

او با بیان اینکه کمپین محیط زیست شهری می تواند در راستای کاهش چالش های شهر تهران مهم تلقی شود، افزود: موضوع برگزاری کمپین‌هایی که از سوی سازمان زیباسازی برگزاری می‌شود، در فرآیند تصمیم‌گیری‌ها، تصمیم‌سازی‌ها، اجرا و نظارت تاثیرگذار است.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه سال‌ها در زمینه رفع مشکلات زیست‌محیطی غفلت کرده‌ایم، گفت: استفاده از مجموعه کسانی که در این حوزه ها دغدغه و تعصب دارند می‌تواند به ما در رفع مشکلات کمک کند.

به گفته سالاری عدم حضور چنین تشکل‌ها و کمپین‌هایی باعث می‌شود در این حوزه شفاف‌سازی لازم به‌دست نیاید.

او با بیان اینکه برگزاری این کمپین‌ها در راستای رصد تصمیم مجموعه مدیران، سازمان‌ها، شوراها، شهرداری‌ها و دیگر نهادها است، گفت:  اقدامات این سازمان‌ها باید در راستای صیانت از موضوعات محیط‌زیستی قرار گیرد.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: به نظر بنده با ایجاد ظرفیت عظیم فضای مجازی، کمپین محیط زیست شهری "شهر تازه" می‌تواند، بسیار موثر باشد.

معرفی کتاب

  • «هنرخیابانی»،street art نویسنده: جونز استال مترجم: سامان هزارخانی بسیاری گرافیتی را زادگاه هنر شهری می دانند. گرافیتی ها اگرچه معترضان به وضع موجود بودند اما توانستند برای شهر های امروزی هنر خیابانی را به یادگار…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه