محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران:

شهر تازه می‌تواند در حفاظت از سرمایه های کشور موثر باشد

محمد سالاری، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: ایجاد کمپین محیط‌زیست شهری می‌تواند در راستای صیانت و حفاظت از سرمایه‌های کشور موثر باشد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به موضوع برگزاری کمپین محیط‌زیست شهری با شعار "شهر تازه" در سطح شهر تهران، افزود: ایجاد کمپین‌هایی از این دست می‌تواند در راستای صیانت و حفاظت از سرمایه‌های کشور موثر باشد.

او با بیان اینکه کمپین محیط زیست شهری می تواند در راستای کاهش چالش های شهر تهران مهم تلقی شود، افزود: موضوع برگزاری کمپین‌هایی که از سوی سازمان زیباسازی برگزاری می‌شود، در فرآیند تصمیم‌گیری‌ها، تصمیم‌سازی‌ها، اجرا و نظارت تاثیرگذار است.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه سال‌ها در زمینه رفع مشکلات زیست‌محیطی غفلت کرده‌ایم، گفت: استفاده از مجموعه کسانی که در این حوزه ها دغدغه و تعصب دارند می‌تواند به ما در رفع مشکلات کمک کند.

به گفته سالاری عدم حضور چنین تشکل‌ها و کمپین‌هایی باعث می‌شود در این حوزه شفاف‌سازی لازم به‌دست نیاید.

او با بیان اینکه برگزاری این کمپین‌ها در راستای رصد تصمیم مجموعه مدیران، سازمان‌ها، شوراها، شهرداری‌ها و دیگر نهادها است، گفت:  اقدامات این سازمان‌ها باید در راستای صیانت از موضوعات محیط‌زیستی قرار گیرد.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: به نظر بنده با ایجاد ظرفیت عظیم فضای مجازی، کمپین محیط زیست شهری "شهر تازه" می‌تواند، بسیار موثر باشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: لئاتریس آیزمن مترجم: روح الله زمزمه وانشناسی محیطی، جدیدترین شاخه از این رشته است که در آن متخصصان با بررسی فضای بصری در محیط های شهری تاثیر آن را بر کنش ها و واکنش…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه