معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران:

نقاشی دیواری با موضوع شهدای مدافع حرم در دو نقطه از پایتخت اکران شد

سید مجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران با اعلام این خبر گفت: با توجه اهمیت شهدای مدافع حرم نقاشی دیواری یادمان این شهدا در دو نقطه از پایتخت اکران شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، موسوی با اشاره به اینکه طراحی و اجرای نقاشی دیواری یادمان شهید مدافع حرم سردار شهید همدانی در بزرگراه شهید کاظمی اکران شده است، ادامه داد: تصویرگری این نقاشی 320 متر مربعی در بزرگراه شهید کاظمی شمال به جنوب، توسط رضا علیخانی 20 شهریورماه آغاز و 30 شهریور به پایان رسید.
معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران با تاکید براینکه یادمان شهدای مدافع حرم نیز در بلوار کشاورز تقاطع خیابان کارگر در اندازه 390 مترمربع توسط مریم یادگاری از تاریخ 16 شهریورماه تا 30 شهریور به اجرا درآمد، گفت: طراح های دیوارنگاری مدافع حرم طی فراخوان که از سوی سازمان منتشر شد جمع آوری شده و در نهایت هیات داوران این دو طرح را برای اجرا در دو نقطه تهران انتخاب کرده است.
به گفته موسوی فراخوان دیوارنگاری شهدای مدافع حرم با توجه به اهمیت و ضرورت پاسداشت و تکریم شهدای مدافع حرم حضرت زینب (س) و در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت منتشر و در نهایت دو طرح برای اجرای در سطح شهر انتخاب و به اجرا در آمد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه