اختتامیه سمپوزیوم دفاع مقدس برگزاری می شود

اختتامیه سمپوزیوم دفاع مقدس برگزاری می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، در مراسمی که امروز عصر (7مهرماه) با حضور دکتر صلاحی، دکتر عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، معاونین، هنرمندان و شرکت کنندگان در عمارت عین الدوله برگزاری میشود، سمپوزیوم دفاع مقدس به کار خود پایان خواهد داد.
گفتنی است سازمان زیباسازی شهر تهران برای تکریم و پاسداشت دلاوری ها و رشادت های« شهدای ارجمند انقلاب اسلامی» و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، در راستای اهداف و سیاست های کلان شهرداری تهران و به منظور ارتقای کیفیت سیما و منظر شهری و بهره مندی از آثار فرهنگی و هنری، فراخوان برگزاری چهارمین سمپوزیوم دفاع مقدس را منتشر کرد که در نهایت از آثار رسیده10 هنرمند به عنوان نفرات برگزیده از سوی هیات داوران انتخاب و به ساخت المان هایی با موضوع جنگ، ایثار و شهادت پرداختند.
لازم به ذکر است سمپوزیوم دفاع مقدس 20 شهریور در عمارت عین الدوله آغاز به کار کرده و هنرمندان برگزیده تا 7 مهر ماه المان های خود را ساختند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ارتباط دانش شهرسازی و مفهوم زندگی شبانه شهری، موضوع جدیدی را در شهرها شکل میدهد که از آن به عنوان «منظر شبانه شهری» یاد میشود. مفهومی نسبتاً جدید که چند سالی است در طراحی، مدیریت…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه