کارگاه مجازی خوشنویسی رمضان با موضوع سوره مبارکه قدر تمدید شد

کارگاه مجازی خوشنویسی رمضان با موضوع سوره مبارکه قدر که با هدف انس بیشتر با قرآن کریم، ترویج آداب و سنن مربوط به ماه مبارک رمضان، ترویج هنر اسلامی و تشویق هنرمندان به خلق آثار مرتبط با آموزه‌های دینی طراحی شده از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران تا 8 خرداد ماه 99 تمدید شد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سازمان زیباسازی شهر تهران همه ساله به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، طرح‌هایی را اجرا و آثاری را در سطح شهر اکران می‌کند. بر همین اساس امسال با توجه به شرایط فعلی کشور و شیوع بیماری کرونا، معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی در موزه خوشنویسی ایران، کارگاه خوشنویسی ویژه ماه مبارک رمضان ۱۴۴۱ق (۱۳۹۹ش) را به شکل مجازی برگزار می‌کند.
نحوه برگزاری این کارگاه به صورت اجرا در خانه و با نظارت مجازی بر خلق آثار توسط خوشنویسان برگزار می‌شود و موضوع، خوشنویسی سوره مبارکه قدر (متن عربی با ترجمه فارسی) به خطوط نسخ، ثلث، نستعلیق و شکسته است.
گفتنی است، فراخوان این جشنواره در سایت سازمان زیباسازی شهر تهران منتشر شده و علاقمندان برای ثبت نام در این رویداد و ارسال تصاویر تا 8 خرداد مهلت دارند آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.
علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام و ارسال تصاویر از درگاه های زیر استفاده کنند.

وب‌سایت:khoshnevisi-museum.ir
اینستاگرام: khoshnevisi.museum
نشانی الکترونیکی: khoshnevisi.museum@gmail.com
واتساپ: ۰۹۳۵۳۱۴۲۸۹۳

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مولفان : سید رضا مرتضایی، مهدی اصل فلاح سال چاپ: ۱۳۹2 تدوین کتاب فوق، با هدف نگاهی طراحانه به عناصر سازنده سیما و منظر شهـری، صورت پذیرفتـه است و با توجـه به سرفصل های اصلـی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه