نتیجه داوری فراخوان دیوارنگاری خیابان کارگر اعلام شد

پس از انتشار فراخوان "دیوارنگاری خیابان کارگر" و داوری آثار رسیده به دبیرخانه این رویداد هنری، اسامی برگزیدگان این فراخوان منتشر شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، هیأت داوران پس از بررسی 223 طرح ارسالی از 93 نفر شرکت‌کننده و با درنظر گرفتن رویکرد فراخوان مبنی بر ویژگی‌های هنری، نوآورانه، خلاقانه بودن و ارتباط طرح‌های ارائه شده با موقعیت‌های شهری در نهایت 4 طرح از 4 هنرمند را برای اکران در موقعیت های شهری مورد نظر انتخاب کردند.
طرح های ارسالی هنرمندان: شاهو فرامرزی، لیلا دلفان، پرویز حیدری زاد و ساره ارباب معروف به عنوان طرح های برگزیده از سوی هیات داوران انتخاب شدند.
گفتنی است، علاوه بر هنرمندان منتخب این فراخوان، هیأت داوران با توجه به ویژگی های هنری و کیفیت مناسب، خلاقیت و نوآوری؛ 4 طرح از 4 هنرمند را نیز به عنوان طرح های ذخیره انتخاب کردند. در خصوص اجرای طرح های ذخیره تصمیم نهایی توسط معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران اخذ و به اطلاع خواهد رسید.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • فصلنامه "تبلیغات" شماره هجدهم که در تیر ماه نود انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "نگاه زیباسازی، نگاهی مردمی" اختصاص داد       برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه